• Kategorie
  • Szukaj
  • Foteliki samochodowe 0-13 kg

Poznaj naszą ofertę fotelików samochodowych 0-13 kg. To niezbędny element wyposażenia samochodu, w którym jednym z pasażerów jest dziecko. To nie tylko gadżet, ale przede wszystkim Twój spokój, komfort i bezpieczeństwo Twojego malucha.

Niecodzienne Gadżety to sprawdzone i skuteczne rozwiązania

Pierwszy rok życia to czas intensywnego rozwoju dziecka, a tym samym kształtowania jego kręgosłupa. Odpowiednia ochrona, a także dodatkowe środki ostrożności w przypadku podróżowania samochodem są w tym okresie kluczowe. Dobrze dobrany i zamontowany fotelik jest nie tylko ochroną w trakcie jakichkolwiek kolizji, ale przede wszystkim podczas krótkich, codziennych podróży. Jak wiesz, często zdarzają się na drodze sytuacje, gdy musisz nagle zahamować. Brak odpowiedniego zabezpieczenia powoduje, że delikatna główka Twojego dziecka stale narażona jest na kiwanie, a nawet mikro uderzenia. Szukając idealnego fotelika, zwróć zatem uwagę na to, czy zawiera on usztywnienia w okolicy karku i główki. Dobre foteliki dziecięce 0-13 kg powinny posiadać specjalne mocowania, które otaczają małego pasażera stabilną i mocną konstrukcją. Dzięki temu podczas jazdy pozostaje on otulony miękkim, amortyzującym materiałem, czując się w pełni bezpiecznie.

Co powinny zawierać dziecięce foteliki samochodowe?

Oferowane w naszym sklepie foteliki 0-13 kg są przystosowane dla dzieci do 18. miesiąca. Podczas wyboru zwróć uwagę na sposób mocowania. My proponujemy modele, które bez problemu zamontujesz za pomocą pasów bezpieczeństwa lub systemu ISOFIX. W tym drugim rozwiązaniu foteliki montujesz na specjalnych, stabilnych uchwytach znajdujących się w samochodzie lub na bazie, którą również możesz u nas dostać.

Kolejna kwestia to wyprofilowanie. Nasze foteliki zawierają dodatkowe wkładki, które sprawiają, że Twoje dziecko jest właściwie zabezpieczone przed gwałtownymi ruchami, a także drganiami wywołanymi np. wybojami na drodze. Pamiętaj także o tym, aby sprawdzić materiał, z którego zostały wykonane foteliki dziecięce 0-13 kg. Najgorszym rozwiązaniem jest styropian - zdecydowanie unikaj takich produktów. U nas dostępne są wyłącznie z dobrej jakości, mocnego plastiku. Konstrukcja pokryta jest przyjemnym w dotyku obiciem, które chroni skórę malucha przed otarciami (pokrowce dostępne są w różnych kolorach). Dodatkowo zadbaliśmy o osłony na pasach bezpieczeństwa.

Praktyczne foteliki samochodowe

Jeśli lubisz praktyczne rozwiązania, nasze foteliki możesz wykorzystać jako: nosidełka, kołyski lub wózek (model Colby jest kompatybilny z wózkiem Atomic). Proponowany asortyment objęty jest atestami i certyfikatami (m.in. certyfikat ECE R44.04 zgodny z normą europejską oraz NSAI). Do każdego zakupu dołączamy także szczegółową instrukcję montażu oraz gwarancję.

Potrzebujesz innego rozmiaru? Nie ma sprawy! Polecamy foteliki samochodowe 0-25 kg, czy też trochę większe od tych do 13 kg czyli foteliki samochodowe do 18 kg.

Poznaj naszą ofertę i wybierz sprawdzone rozwiązania, które zadbają o bezpieczeństwo Twojego dziecka. Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami. Jeśli jesteś natomiast zdecydowany, to szybko i skutecznie dostarczymy Ci wybrany produkt w ciągu 48 godzin.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny