• Kategorie
  • Szukaj
  • Foteliki samochodowe 0-18 kg

Brak produktów do wyświetlenia

Potrzebujesz skutecznych i kompleksowych rozwiązań? Takich, które zadbają o Twój spokój oraz bezpieczeństwo Twojego dziecka? Poznaj naszą ofertę fotelików samochodowych 0-18 kg. Zobacz, na co należy zwrócić uwagę, wybierając idealny fotelik, a także przekonaj się, dlaczego to bezcenna inwestycja.

Dla kogo foteliki samochodowe od 0 do 18 kg?

Proponowany rodzaj fotelików samochodowych dedykowany jest dzieciom do 3-4 roku życia. Wiek, a przede wszystkim waga Twojego dziecka to najważniejsze elementy, które musisz wziąć pod uwagę, wybierając idealny fotelik. Specjaliści twierdzą, że im mniejszy rozstaw wagowy, tym bezpieczniej. W naszym sklepie znajdziesz różne propozycje, np. do 13 kg, ale również foteliki dziecięce 0-18 kg, idealne od pierwszego roku życia.

Co powinien zawierać bezpieczny fotelik samochodowy dla dzieci?

Wybierając naszą ofertę, możesz być pewny, że dostaniesz sprawdzone produkty z europejskim certyfikatem bezpieczeństwa ECE. Ponadto, do każdego zakupu dołączamy gwarancję, instrukcję montażu i użytkowania produktu. W tym miejscu natomiast proponujemy foteliki dla dzieci 0-18 kg, czyli rozwiązania dla młodych podróżników wymagających szczególnej troski.

Główną zaletą oferowanych produktów z serii Broadway są specjalnie wyprofilowane siedziska, podtrzymujące stabilnie delikatną główkę i kręgosłup. Z tą konstrukcją możesz być spokojny - Twoje dziecko nie poczuje nawet mikro uderzeń. Dodatkowo dzięki trzystopniowej regulacji fotelik może spełniać m.in. funkcję wygodnego łóżeczka do spania podczas długiej jazdy. O ochronę, w tym przed niespodziewanymi zdarzeniami na drodze, dbają wysokie zauszniki. Idealnie sprawdzają się także podczas głębokiej drzemki, gdy główka najczęściej ucieka na boki.

Komfort użytkowania zapewnia natomiast piankowa poduszka oraz zdejmowany pokrowiec wykonany z miękkiego i wytrzymałego materiału (multispandex), który jest także łatwy w czyszczeniu. Ostatnią, ale równie istotną kwestią przy wyborze fotelika, jest sposób mocowania. W tej ofercie mamy dla Ciebie foteliki mocowane do pasów bezpieczeństwa (szczegóły montażu znajdziesz w instrukcji). Ponadto każdy z nich wyposażony jest w regulowane siedzisko oraz 5-punktowe pasy, które bezpiecznie i stabilnie przytulą Twoje dziecko do wytrzymałej konstrukcji.

W jaki sposób przewozić dziecko w foteliku?

Proponowane foteliki samochodowe 0-18 kg są przystosowane do montażu zarówno na tylnym, jak i przednim siedzeniu. Warto wiedzieć, że przewożenie dzieci w fotelikach z przodu możliwe jest wyłącznie po dezaktywacji poduszki powietrznej (przepis zawarty w prawie o ruchu drogowym). Ponadto zaleca się, aby małe dzieci były przewożone tyłem do kierunku jazdy. Według polskich przepisów w ten sposób powinny jeździć dzieci z przedziału 0-13 kg. Często zdarza się, że wraz z szybkim wzrostem zaczynają nie mieścić się w foteliku i wówczas rodzice kupują większy model, tym samym obracając go przodem do kierunku jazdy (mimo że dziecko nie osiągnęło wagi 13 kg). Pociechy powinniśmy jednak przewozić tyłem tak długo, jak to możliwe (nawet do 6. roku życia). To bowiem nawet pięciokrotnie bezpieczniejsze rozwiązanie! Przy okazji polecam akcesoria do fotelików samochodowych, dzięki którym podroże będą znacznie ciekawsze dla naszych milusińskich.