• Kategorie
  • Szukaj
  • AGD

AGD - NiecodzienneGadzety.pl

Każda dziewczynka od zawsze postrzega swoją mamę jako perfekcyjną gospodynię domową i sama dąży do tego, aby nią zostać. Dziewczynki szybko garną się do pomocy w kuchni i przy wszelkich obowiązkach, jakie czekają dorosłych w ich domach. Aby mogły praktykować poznane czynności, proponujemy atrakcyjną kolekcję sprzętu AGD dla dzieci! To doskonały sposób na obeznanie się z działaniem takich przedmiotów, połączony ze świetną zabawą, w której można realizować rozmaite scenariusze z udziałem wszystkich domowników. Tym samym, do zabawy zapraszany jest każdy - zarówno rodzic, brat, siostra, jak i goście!

Nauka i zabawa w jednym

Za sprawą proponowanych przez nas produktów Twoje dziecko pozna działanie przydatnych w domu sprzętów, dzięki czemu szybko przyswoi zasady ich prawidłowego użytkowania w takim zakresie, na jaki pozwala mu wiek. Mała pani domu będzie wiedziała, do czego służy żelazko, odkurzacz czy toster. Bezbłędnie nazwie poszczególne elementy wchodzące w skład wyposażenia małego AGD dla dzieci. Słowem, może mieć solidny zestaw ‘narzędzi’, który pozwoli stać się w przyszłości perfekcyjną panią domu! Nie zapominajmy, że tego typu artykuły w niezastąpiony sposób rozwijają wyobraźnię i umiejętność komunikacji, a także zdolność logicznego myślenia. Wymyślając rozmaite sytuacje i naśladując zachowanie mamy i taty, Twoje dziecko już od najmłodszych lat zacznie przygotowywać się do obowiązków czekających każdego człowieka wchodzącego w dorosłe życie. Będzie się przy tym świetnie bawić, gotując zabawkowy obiadek dla całej rodziny wraz z Wieloelementowym zestawem akcesoriów kuchennych.

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo AGD dla dzieci

Dzięki drewnianym AGD dla dzieci Twoje dziecko zaaranżuje rodzinny poczęstunek. Zestaw Drewniane Owoce Warzywa Deska Nożyk Obieraczka stanowi idealny pomysł na taką okazję. Maluch połączy naukę i zabawę - krojąc elementy zestawu połączone dzięki magnesom, wzmocni funkcje ręki oraz utrwali nazwy warzyw i owoców. Odkurzacz Dziecięcy Różowo-Niebieski Dźwięk usprawni funkcje ruchowe. Emituje realistyczne dźwięki pracy silnika oraz posiada woreczek z kuleczkami imitującymi bałagan do posprzątania. Jednak nie tylko obowiązki domowe związane są z przedstawionymi artykułami AGD dla dzieci. Twoja mała księżniczka może poczuć się jak dorosła kobieta! W naszym asortymencie znajdują się bowiem urocze toaletki, gdzie z ogromną chęcią zamieni się w małą piękność. Zabawki wykonane są z solidnych materiałów, co poświadczają przyznane im certyfikaty. Konstrukcje zabawek pozbawione są niebezpiecznych, ostrych elementów, dzięki czemu możesz być spokojny o komfort swojego dziecka podczas zabawy.