• Kategorie
  • Szukaj
  • Bujaki, skoczki

Bujaki, skoczki - NiecodzienneGadzety.pl

W tej kategorii przedstawiamy wyjątkowe akcesoria dla najmłodszych, czyli kultowe bujaki na biegunach oraz skoczki. Nie od dziś wiadomo, że dzieci uspokajają się rytmem kołysania, znanym im jeszcze z ramion matki. Nic więc dziwnego, że kołysanie czy bujanie kojarzy się im z czymś przyjemnym i w związku z tym chętnie do tego wracają, będąc już nieco starszymi. Pomimo prężnie rozwijającej się w branży zabawek technologii, tradycyjne bujaki nadal cieszą się ogromną popularnością wśród najmłodszych użytkowników. Budzące skojarzenia z karuzelą konie na biegunach pozostają upragnionym prezentem świątecznym. Oczywiście, w odsłonach bardziej współczesnych niż klasyczne, to nadal kultowe bujaki, które pamiętają rzesze pokoleń!

Wyjątkowe i bezpieczne bujaki dla najmłodszych

Prezentujemy wyjątkowe siedziska, w których Twój maluch będzie mógł bezpiecznie się bujać i przemieszczać. Nasze bujaki - skoczki dla dzieci gwarantują bezproblemowe użytkowanie przez najmniejsze pociechy w wieku 12m+. Doskonałym wyborem będą Zwierzątka z rodziny bujaków Polly od Milly Mally, np. Milly Mally Konik Polly - Gray-Red Horse, imitujący konia na biegunach. Podczas zabawy maluch synchronizuje ruch z zabawką, co stymuluje jego koordynację i rozwija wyobraźnię, a także poprawia poczucie równowagi. Wygodne, profilowane siedzisko oraz regulowane pasy zapewniają bezpieczeństwo podczas beztroskiej zabawy. Oprócz biegunów bujaki posiadają również składane kółka, dzięki czemu zabawka może szybko zmienić się w pluszowy pojazd. Ciekawym atutem są interaktywne uszka. Dostępne w naszym asortymencie bujaki przyciągają swoim przyjaznym, miękkim, pluszowym designem oraz bogatą kolorystyką.

Kultowe bujaki - szeroka gama modeli i kolorów wśród koni na biegunach dla starszych dzieci

Osobną kategorię bujaków stanowią konie na biegunach dla starszych dzieci, które są w stanie samodzielnie utrzymać się na tego typu zabawce. W ofercie e-sklepu NiecodzienneGadzety.pl dostępne są również jednorożce oraz słonie. Dla małych miłośniczek legendarnych jednorożców polecamy zabawkę wprost z krainy bajek - Koń Na Biegunach Jednorożec Biały, która wydaje dźwięki rżenia i galopu, rusza pyskiem oraz ogonem. Wśród klasycznych propozycji polecamy Różowego konia na biegunach. Oferujemy także drewniane propozycje bujaków typu koń na biegunach, wyposażone w dodatkowe, odpinane barierki przy siedzisku - np. Milly Mally Koń Lucky 12, zapewniające stabilność i bezpieczeństwo. Tego typu modele sprawdzą się już w przypadku najmłodszych dzieci 12m+.