• Kategorie
  • Szukaj
  • Dla niemowląt

Zabawki dla niemowląt

Okres niemowlęcy jest jednym z najważniejszych nie tylko w rozwoju dziecka, ale również w kwestii budowania jego relacji z całą rodziną. Maluchy są ciekawe świata, nawet jeśli nie mają jeszcze tylu sił i możliwości, co starsze dzieci. Gotowe są poznawać i próbować nowych rzeczy, co wpływa na ich rozwój zarówno psychologiczny, jak i motoryczny. Zabawki dla niemowląt można kupować już od jego pierwszych tygodni życia i dobrać takie, które posłużą nawet do trzeciego roku. Często u niemowląt każdy miesiąc ma znaczenie, dlatego mają one przeróżne wymagania. Zabawki dla niemowląt 0-3 miesiące będą więc różnić od tych, które zostaną kupione dla dzieci w wieku 3 lat. W katalogu naszego sklepu znajdziesz przepiękne, kolorowe, wysokiej jakości zabawki, w pełni bezpieczne dla Twojej pociechy. W kreatywny sposób połączą zabawę z nauką.

Zabawki od pierwszych miesięcy życia niemowlęcia

Pierwsze miesiące życia powoli wprowadzają dziecko w niezwykły świat pełen nieznanych rzeczy. Proste zabawki, które będą przyciągały go swoimi dźwiękami oraz kolorami, okażą się najlepszym wyborem. W naszym sklepie oferujemy zabawki dla niemowląt 0 najwyższej jakości przekładającej się na pełne bezpieczeństwo podczas zabawy. Nie ulegną zbyt łatwo pęknięciom czy zniszczeniom. Przede wszystkim są wolne od chemicznych związków, które mogłyby zaszkodzić zdrowiu maluszka. Jednym z najlepszych i podstawowych wyborów spośród zabawek dla niemowlęcia 3m+ będą kojce oraz wszelkiego rodzaju maty. Zawieszone u góry gadżety sprawią, że dziecko będzie mogło wszystko robić na leżąco, dopóki nie opanuje siadania oraz chodzenia. Jednym z rewelacyjnych przykładów jest Mata edukacyjna 3w1 kojec basen zabawki piłeczki lub B05.024.1.1 mata/kojec z poduszką-łączką, zabezpieczającą dziecko podczas turlania. Proponowane maty występują w różnych kolorach i rozmiarach, wyróżniają się ciekawymi kolorami oraz dołączonymi zabawkami, które przyciągną uwagę i zatrzymają ją na dłużej. Warto zaopatrzyć również malucha w gryzak, taki jak Gryzak Dziecięcy z Koralikami Grzechotka Kolorowa, aby mogło w spokoju ząbkować i zmniejszyć odczuwany wówczas dyskomfort.

Ciekawe zabawki dla dzieci od 3. roku życia

Dzieci, które potrafią już siadać, a nawet wstawać i biegać, potrzebują nieco bardziej wymagających zabawek. Powinny bowiem wspierać je w doskonaleniu sztuki poruszania się, a także koordynacji ruchowej. Taką możliwość zapewnią proponowane przez nas zabawki dla dzieci od 3 lat, między innymi Stolik do zabawy krzesełko klocki dla dzieci. Układanie klocków zwiększa możliwości motoryczne każdego malucha dzięki konieczności precyzji, jaką musi włożyć w swoje ruchy. Jednocześnie jest to dla niego bardzo zajmujące zajęcie. Dla dziecka uczącego się chodzić świetnym wyborem będą chodziki, takie jak Chodzik dziecięcy grzechotki muzyka pałąk różowy. Bezpieczeństwo w formie oparcia rączek wspomoże pierwsze kroki, ale również sprawdzi się jako doskonała forma zabawy.