• Kategorie
  • Szukaj
  • Obrotowe Jeździki na Akumulator

Obrotowe Jeździki na Akumulator - NiecodzienneGadzety.pl

W tej kategorii czekają na Ciebie zupełnie odjazdowe pojazdy, które będą towarzyszyły maluchom przez kilka lat, a dzięki zastosowanej technologii nigdy im się nie znudzą! Prezentujemy nowoczesne pojazdy na akumulator dla dziecka, które w wyjątkowy sposób urozmaicą jego codzienną zabawę i dostarczą niezapomnianych wrażeń. Nasze jeździki powstały w oparciu o innowacyjne rozwiązania i potrafią dużo więcej od ich tradycyjnych pierwowzorów. Przekonaj się sam, co możesz zaoferować swojemu maluchowi, wybierając rewelacyjne jeździki z naszego sklepu.

Obrotowy jeździk akumulatorowy - dla kogo jest przeznaczony i jak się nim steruje?

Oferowany pojazd sterowany jest w sposób intuicyjny za pomocą dwóch joysticków. Ładowany jest akumulatorowo. Może być użytkowany przez dzieci w wieku 18. miesięcy, aż do 6. roku życia. To zatem zakup na wiele lat oznaczający niekończącą się frajdę. Pojazd może być używany również przez młodsze dzieci - dzięki zdalnemu sterowaniu pilotem rodzic ma pełną kontrolę nad dzieckiem. Obrotowy pojazd na akumulator dla dzieci to z pewnością inwestycja w jego rozwój i przyszłość. Dziecko uczy się orientacji przestrzennej oraz poczucia odległości od innych obiektów. Dostępne w naszej ofercie modele zachwycają kolorystyką, posiadają świecący, ledowy pasek i niezwykły, nowoczesny design. Ponadto, występują aż w 4 wyrazistych kolorach (czerwony, biały, żółty, różowy), dzięki czemu z pewnością każdy miłośnik jazdy znajdzie model odpowiedni dla siebie. Dodatkową funkcją jest możliwość obrotu jeździka aż o 360°, co daje pełną możliwość manewrowania i tym samym niezapomniane chwile zabawy.

Bezpieczeństwo, wytrzymałość i wyjątkowa moc obrotowych jeździków na akumulator

Warto podkreślić wyjątkową moc akumulatora, która zapewni naprawdę długi czas eksploatacji. Niewątpliwym atutem jest również łatwe uruchamianie za pomocą przycisku i pełna gotowość do jazdy. Podczas zakupu zabawek zwracamy jednak szczególną uwagę na bezpieczeństwo dziecka w trakcie ich użytkowania, zwłaszcza w przypadku wszelkiego rodzaju zabawkowych środków transportu. Pojazdy na akumulator dla dziecka posiadają certyfikat ASTM. Ponadto mogą poszczycić się wytrzymałą konstrukcją i odpowiednimi pasami bezpieczeństwa. Zostały wyposażone w specjalny zderzak zewnętrzny okalający pojazd, dzięki czemu autkiem można bezpiecznie poruszać się zarówno na zewnątrz, jak i w mieszkaniu.