• Kategorie
  • Szukaj
  • Pozostałe Samochody na Akumulator

Pozostałe samochody na akumulator dla dziecka – niecodziennegadzety.pl

Zabawa samochodami to coś, co lubi wiele dzieci. Najlepsze zabawkowe samochody to jednak takie, którymi samemu można jeździć, gdyż niewątpliwie dla dziecka jest to największa frajda. W naszej ofercie znajduje się bardzo wiele modeli samochodów na akumulator dla dzieci, które charakteryzują się bardzo zróżnicowanym wyglądem, by można było łatwo dobrać odpowiedni model, w zależności od preferencji dziecka.

Auto dla dziecka na akumulator – jakie samochody mamy w ofercie?

W naszym sklepie można nabyć samochody na akumulator o różnych wielkościach. Są to zarówno niewielkie samochodziki przeznaczone dla najmniejszych dzieci do 3-4 lat, jak i większe samochody mające maksymalny udźwig na poziomie nawet 40 kg i adekwatne rozmiary, dzięki czemu nadają się dla dzieci w wieku nawet około 7 lat. Wszystkie są tak zaprojektowane, by dzieci w tym wieku spokojnie mogły sobie poradzić ze sposobem prowadzenia auta. Większość modeli jest również zabezpieczona dodatkowym pilotem, którym można sterować autem lub je szybko wyłączyć, gdy dojdzie do awaryjnej sytuacji podczas zabawy.

Auta sportowe na akumulator, a także radiowozy i wozy strażackie na akumulator dla dzieci

Spektrum naszej oferty jest niezwykle szerokie i można w niej znaleźć zarówno efektowne auta stylizowane na sportowe supersamochody, jak i wozy strażackie, radiowozy, terenówki czy ciężarówki. Tak szeroki przekrój typów stylizacji aut przy bardzo zróżnicowanej kolorystyce poszczególnych modeli pozwala na swobodny wybór auta, które będzie odpowiadało każdemu dziecku.

Auta na akumulator – parametry techniczne

Sprzedawane przez nas autka wyposażone są w solidne silniczki i wytrzymałe akumulatory, dzięki czemu można się nimi bawić nawet przez godzinę, a w tym czasie samochody osiągają prędkość nawet 5-6 km/h. To wystarczająco szybko, by zapewnić dziecku ogromną frajdę. W połączeniu z dbałością o najmniejsze szczegóły, jeśli chodzi o wizualne wykończenie, samochody na akumulator to sposób na zabawę, która szybko się nie znudzi.