• Kategorie
  • Szukaj
  • Straż Pożarna

Straż pożarna – niecodziennegadzety.pl

Zabawa w strażaków to coś, co chyba każdy pamięta z dzieciństwa. Straż pożarna na akumulator dla dzieci to przede wszystkim sposób na zwiększenie realizmu zabawy. Tego typu gadżet z pewnością przypadnie do gustu każdemu dziecku, w którym strażacy budzą emocje. W naszym sklepie możesz znaleźć wiele modeli pojazdów elektrycznych stylizowanych na wozy strażackie. Są to bardzo odmienne pod względem wizualnym wersje, by każdy z klientów mógł dobrać odpowiedni model wedle indywidualnych preferencji. Każdy wariant jest jednak realistyczny dzięki zadbaniu o najmniejsze detale, takie jak oznakowanie wozów czy świecące koguty.

Straż pożarna na akumulator dla dzieci – autka w różnych wersjach

Wśród wielu modeli pojazdów na akumulator znajdują się zarówno wersje stylizowane na duże wozy strażackie, jak i mniejsze SUV-y. W rzeczywistości ich rozmiar jest bardzo podobny, tak jak parametry techniczne, jednak wizualnie różnią się diametralnie. Dzięki temu rodzice mogą wybrać taką wersję, która przypadnie do gustu konkretnemu dziecku. Niektóre z modeli są nawet wyposażone w prawdziwe butle z wodą, które faktycznie można napełnić wodą i polewać się nią podczas zabawy.

By bardziej urealistycznić zabawę, w niektórych wersjach auta są wyposażone nie tylko w silniki do napędzania samochodu, ale także do dodatkowego bujania, co daje ciekawy efekt jazdy dużym wozem strażackim.

Samochód straż pożarna na akumulator – mocne i funkcjonalne silniczki

Wszystkie modele wyposażone są w stosunkowo mocne silniki elektryczne, które wystarczają, by napędzić auto nawet do kilku kilometrów na godzinę. Ponadto maksymalna waga dziecka to aż 30 kg, a to oznacza, że samochody nadadzą się dla dzieci w wieku od 3 do nawet 7 lat. Auto na akumulator straż pożarna to sposób na świetną, ale też bezpieczną zabawę.

Wszystkie z modeli elektrycznych zostały wyposażone w specjalne piloty, którymi rodzice mogą zdalnie sterować autem. Jest to bardzo przydatne podczas zabawy, gdyż pozwala na pełną kontrolę tego, co robi dziecko bez konieczności ciągłego biegania za nim, a w razie konieczności można szybko unieruchomić auto.