• Kategorie
  • Szukaj
  • Traktory na akumulator

Traktory na akumulator > Sklep z zabawkami dla dziecka - NiecodzienneGadzety.pl

Pojazdy dla dzieci na akumulator w bardzo szybkim tempie zyskują na popularności. Kolejną odsłoną takich zabawek stały się traktory. Tym samym nie mogło ich zabraknąć na naszej stronie, podobnie jak m.in. gokartów, samochodów czy motorów. Taki prezent z pewnością ucieszy każdego malucha, bo dostarcza różnych bodźców, które w prostej linii przekładają się na radość z zabawy. Traktory na baterie otwierają ogromne pole do działania. Dzieci ogranicza jedynie wyobraźnia, a tej, jak wiadomo, najmłodszym nie brakuje. Gwarantujemy najlepszej jakości pojazdy pozwalające na wiele godzin zabawy.

Elektryczne traktorki - wyposażenie

Traktorki na akumulator doposażono w dodatkową naczepę. Stanowią dość wierne odwzorowanie maszyn doskonale znanych z rolniczych terenów. Posiadają także bogate wyposażenie. Producent zadbał o wygodne, profilowane siedzenie z ekoskóry zabezpieczone pasami bezpieczeństwa. Poruszanie ułatwiają solidne koła. Dodatkową atrakcję stanowi kierownica z wbudowanym klaksonem i dźwiękami imitującymi jazdę. Alternatywą jest w tym przypadku włączenie radia lub podpięcie pendrive’a z własną muzyką. Realizm sytuacji podnoszą jeszcze przednie, świecące światła oraz tablice rejestracyjne. Poza tym “mały farmer” ma też miejsce na napój, po który może sięgnąć w dowolnej chwili. Traktory na akumulator oferujemy w różnych wariantach kolorystycznych. Do wyboru jest np. odcień czerwony lub zielony. Traktory na baterie zostały wykonane z solidnego plastiku.

Traktorem na akumulator można sterować pilotem

Niezapomnianą, a zarazem bezpieczną zabawę zapewnia dokładnie przemyślane sterowanie. W tym celu traktory na akumulator dla dzieci wyposażono w inteligentny pilot. Daje pełną kontrolę nad pojazdem. Dzięki temu łatwo zafundujesz maluchowi wiele wrażeń. Co ważne, zrobisz to ku dużej radości dziecka, minimalizując wysiłek po swojej stronie. W ten sposób nawet wiele godzin zabawy nie będzie stanowiło wyzwania ani dla pociechy, ani dla jego opiekuna. Pilot posiada sterowanie w kilku kierunkach (przód, tył, prawo, lewo). Szybkość ustala się za pomocą jednego przycisku. Podobnie zresztą zatrzymuje się pojazd w razie nieprzewidzianej sytuacji. Traktorki na akumulator osiągają maksymalną prędkość kilku kilometrów na godzinę. To wystarczająco dużo, aby było atrakcyjne dla kilkuletniego dziecka, a przy okazji dość mało, żeby nie stanowiło zagrożenia.

Koniec baterii? Wystarczy znaleźć gniazdko!

Traktorki są proste w eksploatacji. Za napędzanie zabawki odpowiada akumulator. Po jego wyczerpaniu wystarczy podłączyć zasilacz, znaleźć gniazdko i czekać, aż bateria w pełni się naładuje. Co ważne, zasilacza nie należy pozostawiać w kontakcie, gdy pojazd nie jest ładowany. Maksymalny poziom zasilania wystarczy nawet na 1,5 godziny jazdy. Nie trzeba też martwić się, że baterie skończą się w najmniej oczekiwanym momencie, bo nad tym elementem użytkownik ma pełną kontrolę. Wszystko za sprawą dobrze widocznego wskaźnika umieszczonego w pojeździe. Jeśli Twoje dziecko uwielbia zabawki na akumulator, warto zainwestować nie tylko w traktory, ale przyjrzeć się także naszej pozostałej ofercie, pełnej tematycznych modeli na czterech oraz dwóch kółkach. Każdy z dostępnych produktów posiada niezbędne certyfikaty. Nasi klienci otrzymują również gwarancję producenta.