• UBIQUITI UF-LOCO, 1GB/S, GPON ONT WITHOUT DISPLAY 20-PACK

7176.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier (Pobranie) 20
Dostępność 16 szt.

Zamówienie telefoniczne: 724 662 259

Zostaw telefon
Urządzenie typu GPON CPE. Ilość portów LAN: 1x 10/100/1000BaseTX (RJ45). Złącze GPON WAN. Długość fali: 1490 nm (RX), 1310 nm (TX). Wbudowana pamięć: 128 MB DDR3. W zestawie znajduje się 20 sztuk.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci