• Kategorie
  • Szukaj
  • Audi na Akumulator

Audi na akumulator dla dziecka – niecodziennegadzety.pl

Dla młodych chłopców motoryzacja często jest zagadnieniem, którym zaczynają się interesować już od najmłodszych lat. W naszej ofercie znajdziesz szerokie spektrum pojazdów na akumulator dla dzieci. Audi na akumulator dostępny w naszym sklepie to produkt od dystrybutora, który zaprojektował i stworzył ten samochód na bazie legalnej licencji. Dzięki temu wzornictwo i każdy detal jest świetnym odwzorowaniem prawdziwych samochodów tej renomowanej i znanej każdemu marki. Audi na akumulator dla dzieci to najwyższa jakość, tak jak w przypadku prawdziwych niemieckich aut.

Samochód Audi na akumulator dla najmłodszych

Auta z naszej oferty są przeznaczone dla dzieci w wieku nawet kilku lat. Maksymalna waga użytkownika to aż 30 kg, więc zakres wiekowy jest bardzo duży, co czyni te produkty uniwersalnymi. Długość aut przekracza jeden metr, a szerokość jest większa niż pół metra, dzięki czemu w środku jest bardzo dużo miejsca. Auto na akumulator Audi dostępne jest u nas w różnych wersjach. Są to odwzorowania takich modeli jak:

· Audi Quattro TT RS,

· Audi Q7,

· Audi R8,

· Audi Q5,

· Audi Q8,

· Audi A3,

· i inne.

Jak widać, oferta jest szeroka, więc fani tej marki z pewnością znajdą odpowiednie produkty dla swoich pociech. Ponadto powyższe modele dostępne są w bardzo zróżnicowanej gamie kolorystycznej.

Audi na akumulator – parametry techniczne

Audi na akumulator dla dzieci z naszego asortymentu są nie tylko perfekcyjnie dopracowane wizualnie, ale też wykonane technicznie w niezwykle solidny sposób. W zależności od modelu mają po dwa silniki o mocy nawet 45 W, co sprawia, że są to zabawki o satysfakcjonujących właściwościach jezdnych. Ponadto wyposażone są w pojemne akumulatory. Ze względu na pilota ze specjalnym przyciskiem bezpieczeństwa są też bezpieczne. Posiadają po kilka szybkości, więc zabawa nimi to niesamowita frajda dla dzieci.

O realizm dbają takie detale jak światła LED, odgłosy prawdziwego silnika podczas włączania, a także otwierane drzwi. Całości efektu dopełniają wygodne siedzenia z ekoskóry.