• Kategorie
  • Szukaj
  • Bentley na Akumulator

Bentley na akumulator dla dziecka – niecodziennegadzety.pl

Młodzi chłopcy, widząc auta, często zaczynają się nimi pasjonować już od najmłodszych lat. Przejechanie się jakimkolwiek pojazdem, który mogą sami poprowadzić, jest zaś najlepszą formą zabawy. Bentley na akumulator z naszej oferty to sposób na niezapomniane wrażenia dla dziecka, a także rozwój pasji, która może zaowocować w przyszłości. Bentley na akumulator dla dzieci z naszego sklepu to produkt oryginalny bazujący na licencji, a to oznacza, że wszystkie detale charakterystyczne dla tej prestiżowej marki są tu zachowane.

Samochód Bentley na akumulator dla dzieci – wersje sportowe i zwykłe w różnych wersjach

W asortymencie mamy wiele modeli pojazdów wzorowanych na Bentleyach. Są to zarówno warianty usportowione pod względem wizualnym, jak i klasyczne Bentleye stylizowane na limuzyny tej marki. Pod względem technicznym mają zbliżone parametry. Ponadto są dostępne w bardzo odmiennych kolorach, dzięki czemu łatwo dobrać taki, który będzie odpowiadał danej osobie. Są to zarówno stateczne kolory, takie jak biały lub czarny, jak i rzucające się w oczy.

Auto na akumulator Bentley – wygodne i piękne

Wszystkie modele z naszego sklepu są bardzo precyzyjnie odwzorowane. Mają charakterystyczne światła, które w dodatku występują w wersji LED, a także duże grille charakterystyczne dla prawdziwych aut tej marki. Na żywo robią świetne wrażenie i wyglądają efektownie. Bentley na akumulator jest tak odwzorowany, że nawet siedzenia wykonane są z ekoskóry, a do tego są miękkie i bardzo wygodne. Sama jazda jest komfortowa, gdyż samochody mają też miękkie koła i amortyzatory, które niwelują wszystkie nierówności terenu. Są przy okazji wytrzymałe, co zapewnia wysoką trwałość pojazdów.

Pojazdy wyposażone są w mocne silniki umożliwiające jazdę z prędkością nawet 6 km/h. Dla porównania jest to prędkość szybkiego marszu. Dla dziecka jest to więc stosunkowo szybko, co przyniesie ogromną frajdę z jazdy. Auta mają po kilka prędkości, a ponadto można ją regulować z poziomu zdalnego pilota dodatkowo wyposażonego w awaryjny przycisk zatrzymania.