• Kategorie
  • Szukaj
  • BMW na Akumulator

BMW na akumulator dla dziecka – niecodziennegadzety.pl

Samochody są dla wielu chłopców tym, co zaczyna ich interesować już od najmłodszych lat. Poza klasycznymi zabawkowymi samochodami dzisiaj dzieci mogą mieć do dyspozycji też BMW na akumulator, które jest produktem przeznaczonym nie tylko dla najmłodszych, ale też nieco starszych dzieci. W naszej ofercie znajduje się szerokie spektrum aut na akumulator, które z pewnością przypadną do gustu każdemu dziecku interesującemu się samochodami. Dzięki temu, że są to produkty oparte na licencji, producent mógł zadbać o to, by odwzorować każdy szczegół wizualny, który jest charakterystyczny dla samochodów marki BMW.

BMW na akumulator dla dzieci – szeroki wachlarz modeli

W naszym sklepie można nabyć samochód BMW na akumulator w różnych wariantach. Proponujemy Wam modele podobne do dzisiejszych wersji BMW, ale też auta w stylu retro. Są to odwzorowania takich modeli jak:

· BMW 507,

· BMW X5,

· BMW i8,

· BMW 6 GT,

· BMW X6M,

· BMW Z8,

· BMW X6

· i inne.

Jak widać, mamy tyle modeli, że fani marki mogą być zadowoleni. Poszczególne modele dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, a ponadto charakteryzują się nieco odmiennymi parametrami technicznymi, które szczegółowo są rozpisane w opisach poszczególnych samochodów.

Auto na akumulator BMW – jak są wykonane?

Dostępne w naszym asortymencie BMW na akumulator dla dzieci wyposażone są w silniki o mocy około 40 W w zależności od modelu. To umożliwia im jazdę z prędkością nawet do 7 km/h, którą można regulować. Auta mają pojemne akumulatory umożliwiające jazdę nawet przez godzinę, a ładują się już w kilka godzin i przeznaczone są dla dzieci ważących do 30 kg. O bezpieczeństwo dbają piloty mające funkcję awaryjnego zatrzymania.

BMW na akumulator jest dodatkowo wyposażone w światła LED, które nadają produktowi więcej realizmu. Ponadto w wyposażeniu nie może zabraknąć też klaksonu i świetnie wykończonych foteli z ekoskóry, a w niektórych modelach nawet wejść MP3 i podświetlanych desek rozdzielczych.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny