• Kategorie
  • Szukaj
  • Bugatti na Akumulator

Bugatti na akumulator dla dziecka – niecodziennegadzety.pl

Auta takie jak Bugatti są kwintesencją motoryzacji i robią na każdym niemałe wrażenie. W naszym sklepie dostępne są równie efektowne auta dla dzieci takie jak Bugatti na akumulator. Są to auta z mocnymi silnikami elektrycznymi, które pozwalają na swobodną jazdę nawet przez godzinę na jednym ładowaniu. Dzięki temu, że są produkowane z najwyższą dbałością o szczegóły, od razu widać ich sportowy charakter. Efektowne linie i rzucająca się w oczy kolorystyka spodoba się praktycznie każdemu.

Bugatti na akumulator dla dzieci – wiele wariantów do wyboru

Dbamy o to, by nasi klienci mieli jak najszerszy wybór produktów. W ofercie mamy więc auta takie jak Bugatti Chiron czy Bugatti Divo. Są to świetnie odwzorowane pojazdy robione na bazie prawdziwych aut tej prestiżowej marki. Agresywne linie połączone z detalami wykończenia, takimi jak światła LED sprawiają, że auta na żywo prezentują się świetnie. Ponadto dostępne są w zróżnicowanej gamie kolorystycznej, a w tym w ciekawych i jaskrawych kolorach.

Samochód Bugatti na akumulator – sportowe osiągi niczym prawdziwe Bugatti

Pojazdy z tej serii wyposażone są w solidne silniki rozpędzające Bugatti na akumulator nawet do 5 km/h. Chcąc sobie zobrazować tę prędkość, można porównać ją do prędkości szybkiego marszu, co dla dziecka jest wystarczające, by zapewnić przednią zabawę. Silniki i sama konstrukcja auta są wystarczająco mocne, by zagwarantować udźwig na poziomie 30 kg. To oznacza, że tego typu auta przeznaczone są dla dzieci w wieku od około 3 do 7 lat. Wymiary pojazdów są tak zaprojektowane, by dzieci w tym wieku czuły się wystarczająco komfortowo, a do tego, by konstrukcja wytrzymała wielogodzinną zabawę.

Producent zadbał o najdrobniejsze szczegóły, takie jak pasy bezpieczeństwa czy lusterka. Nie mogłoby też zabraknąć amortyzatorów. Uwzględniono również kwestie bezpieczeństwa, więc auto na akumulator Bugatti zostało wyposażone w pilot zdalnego sterowania, którym można szybko zatrzymać samochód w razie potrzeby.