• Kategorie
  • Szukaj
  • Buggy na Akumulator

Buggy na akumulator dla dziecka – niecodziennegadzety.pl

Elektryczne zabawki, które same się poruszają to dla dzieci niesamowita frajda. Jeśli dołoży się do tego fakt, że można na nich jeździć, to zabawie może nie być końca. Dostępny w naszym sklepie Buggy na akumulator to pojazd, który zapewni dzieciom niezapomniane wrażenia i zabawę na wiele godzin. Proponujemy Wam różne wersje tych klasycznych i znanych każdemu pojazdów terenowych w wersji elektrycznej dla dzieci. Wszystkie z dostępnych modeli są stylizowane tak, że wyglądają niezwykle realistycznie. Niektóre z nich mają nawet orurowanie, tak jak prawdziwe pojazdy tego typu, co nadaje im niesamowity wygląd. Buggy na akumulator dla dzieci dostępny jest u nas w bardzo wielu wariantach różniących się od siebie, by klienci mieli jak największy wybór.

Samochód Buggy na akumulator – jaki wybrać?

Wśród dziesiątek modeli można u nas znaleźć naprawdę wiele wyjątkowych pojazdów. Niektóre z nich mają orurowanie, inne światła stylizowane na halogeny znane z aut terenowych, a nie zabraknie także samochodów wywrotek. Dzięki temu każdy może wybrać auto w zależności od preferencji i zainteresowań dziecka. Ponadto dostępne są one w przeróżnych wariantach kolorystycznych, poczynając od ciemnych i białych, a kończąc na jaskrawych lub pokrytych wzorem moro. Nie brakuje też aut na akumulator Buggy w kolorze różowym.

Buggy na akumulator – duża moc i funkcjonalność silników

Wśród różnych modeli dostępne są między innymi wersje pozwalające jeździć nawet dwójce dzieci jednocześnie. Tego typu dwuosobowe buggy na akumulator dla dzieci wyposażone są w napęd na cztery koła. Każde jest zasilane elektrycznym silnikiem o mocy sięgającej nawet 45 W, co daje wystarczająco dużą moc, by udźwignąć masę kilkudziesięciu kilogramów bawiących się dzieci.

Auta na akumulator są tak zaprojektowane, by zadbać nie tylko o frajdę, ale też bezpieczeństwo dzieci. Są one łatwe w obsłudze, a system sterowania działa tak, by dziecko mogło jeździć w pełni bezpiecznie. Ponadto do aut dołączane są zdalne piloty sterowania pozwalające na awaryjne zatrzymanie auta w razie konieczności.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny