• Kategorie
  • Szukaj
  • Choppery na Akumulator

Choppery na akumulator dla dziecka - NiecodzienneGadzety.pl

Legenda amerykańskiej motoryzacji dostępna teraz także dla dzieci! Choppery to pojazdy doskonale znane miłośnikom motorów, które kochają zarówno dorośli, jak i maluchy. Elektryczne odpowiedniki spalinowych modeli już niebawem mogą stanąć na Twoim podwórku i stać się ulubioną zabawką najmłodszych domowników. Zapewniamy dostęp do różnych modeli oraz kolorów, poczynając od klasycznego czarno-białego, idąc przez efektowny czerwony, a kończąc na przyciągającym wzrok różu. Nasze choppery na akumulator z łatwością dostosujesz do preferencji malucha.

Choppery na akumulator - zabawka, czy już minipojazd?

Znajdujące się w naszym katalogu motory wykonano w dwóch stylach. Konstrukcja pierwszego designu jest efektowna, ale widać w niej charakterystyczną dla zabawek linię pojazdu. Druga opcja to dość wierna replika choppera w miniaturowej wersji. W każdej odsłonie ukryto wiele, dodatkowych funkcjonalności, które podczas zabawy przenoszą dziecko do świata pełnych przygód. Wybór leży oczywiście po stronie rodziców. Chopper na akumulator sprawdzi się podczas zabawy na podwórku. Stanowi też idealną alternatywę dla wózka, pozwalając dziecku pokonać spory odcinek trasy podczas spaceru, nie nadwyrężając jego sił. Wszystko dzieje się w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach, bo choppery elektryczne posiadają niezbędne atesty przyznawane dopiero po spełnieniu rygorystycznych norm. Dzięki nim po zabawkę mogą sięgnąć już stosunkowo małe dzieci.

Mały motor, ogromne możliwości zabawy

Choppery na akumulator mają różne konstrukcje i wyposażenie. Motory z naszej strony mogą pochwalić się wieloma funkcjonalnościami oddziałującymi na dziecko w trakcie zabawy. Z jednej strony pobudzają malucha do rozwoju, z drugiej po prostu sprawiają frajdę, wywołując szeroki uśmiech na twarzy. Dostępne choppery elektryczne wyposażono w efektowne dodatki np. boczne lusterka, przednie lampy czy też podświetlany panel przy kierownicy. Poszczególne pojazdy mają poza tym wgrane dźwięki imitujące np. pracę silnika. Ich bazę można rozbudować dzięki wejściu USB. Podobnie jak prawdziwe motory, choppery-zabawki posiadają miejsce na tablice rejestracyjne. W ten sposób stworzysz niepowtarzalny pojazd - wystarczy przykleić naklejkę np. z imieniem dziecka w odpowiednim miejscu.

Zakup na lata

Choppery na akumulator zaliczają się do wyjątkowej klasy zabawek. W przeciwieństwie do wielu innych znajdują się w kręgu zainteresowań dziecka przez wiele miesięcy, a nawet lat. Rzadko zdarza się, aby efektowny motor na baterie już po krótkim użytkowaniu powiększył stertę zapomnianych zabawek, zalegających w rogu dziecięcego pokoju. Choppery elektryczne pozwalają poruszać się dziecku z prędkością maksymalnie kilku kilometrów na godzinę, co w młodym wieku robi naprawdę spore wrażenie. Właśnie dlatego oraz ze względu na bogate wyposażenie choppery dla wielu maluchów stają się ulubioną zabawką z dzieciństwa. Zaspokajając potrzeby najmłodszych, pamiętamy przy tym o rodzicach. Motory z naszej strony można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Posiadamy modele w różnych kategoriach cenowych, więc bez problemu znajdziesz wersję mieszczącą się w ramach planowanego budżetu.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny