• Kategorie
  • Szukaj
  • Cross na Akumulator

Cross na Akumulator dla Dziecka - NiecodzienneGadzety.pl

Dzieci już od najmłodszych lat są głodne przygód. Nieustannie poszukują zajęć, nie ograniczając się przy tym i tworząc zestaw umiejętności, które wykorzystać mogą już w pojawiającej się na samym początku ich życiowej drogi pasji! Pomóc im może w tym cross na akumulator, który stanowi niezwykle oryginalny, a przy tym praktyczny prezent dla dziecka. Skorzystaj z naszej oferty i przejrzyj dostępny katalog w naszym sklepie online.

Dobra zabawa gwarantowana, czyli mini cross na akumulator

Cross na akumulator dla dzieci to świetna alternatywa skłaniająca do zdrowego, a przy tym bezpiecznego rozwoju fizycznego oraz emocjonalnego na świeżym powietrzu. Jako właściciele sklepu stworzonego z pasji do zabawek, staramy się proponować artykuły zgodne z indywidualnymi preferencjami naszych klientów. Chcemy, aby zapewniały maksymalną radość, jednocześnie pobudzając kreatywność już od najmłodszych lat! Jeśli Twoje dziecko uwielbia zabawy samochodami czy motorami, ten produkt z pewnością spełni jego oczekiwania!

Mini cross na akumulator - postaw na nowoczesne rozwiązania

W dzisiejszych czasach rodzice coraz częściej zapewniają swoim pociechom nowe rozwiązania, gwarantujące świetną zabawę, ale też służące im przez wiele lat, nawet w przypadku kolejnego rodzeństwa. Taki właśnie jest mini cross na akumulator, czyli produkt zaprojektowany w nawiązaniu do wielopokoleniowego wykorzystania. Twoje dziecko używać będzie go bez ewentualnych usterek czy wadliwości nawet przez kilka lat - cross na akumulator jest bowiem bardzo uniwersalny. Na początku można używać kółek bocznych, a gdy dziecko podrośnie, można je zdemontować, dzięki czemu maksymalnie wykorzystamy jego atuty.

Cross na akumulator

Oferowane przez Niecodzienne Gadżety crossy na akumulatory są replikami prawdziwych motorów crossowych. Przykładem jest najnowszy motor CRF z pompowanymi kołami na amortyzatorach, z antypoślizgowym siedzeniem, gumowymi rączkami i szprychowymi kołami. Posiada nowoczesny panel, wskaźniki naładowania akumulatora oraz możliwość podłączenia USB, MP3 czy włożenia karty pamięci do slotu. Cross na akumulator, oprócz 2 x 30 W, czyli o 50% mocniejszego od innych silnika, ma także wgrane melodie i opowieści, które umilą czas Twojemu dziecku w każdej sytuacji!

Precyzyjne wykonanie to podstawa!

Jeśli zastanawiasz się, czy cross na akumulator dla dzieci jest bezpieczny, śpieszymy z odpowiedzią! Wszystkie zabawki sklepu niecodziennegadzety.pl posiadają certyfikat CE - są więc niegroźne. Wyróżnia je również znakomita jakość materiałów, serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny w razie jakichkolwiek usterek. Montaż motorka zajmie Ci maksymalnie do 20 minut!

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny