• Kategorie
  • Szukaj
  • Ford na Akumulator

Ford na akumulator dla dziecka – niecodziennegadzety.pl

Amerykańska marka Ford dzisiaj stała się wręcz synonimem samochodu. Klasyczny wygląd tych aut i rozpoznawalność na całym świecie sprawiła, że nawet małe dzieci rozpoznają tę nazwę. Dzięki pojazdom z naszego sklepu mogą mieć własnego Forda z silnikami elektrycznymi. Ford na akumulator z naszego sklepu to produkt w pełni autoryzowany i produkowany na licencji, więc charakterystyczna linia i kształt tych aut są w stu procentach odwzorowane, a jakość wykończenia nie pozostawia nic do życzenia.

Ford na akumulator dla dzieci – zarówno wersje osobowe, jak i okazałe terenówki

Większość modeli jest zbliżona do siebie pod względem technicznym, jednak różnią się one znacznie wizualnie. W ofercie mamy warianty stylizowane na takich modelach Forda jak:

· Ford Ranger,

· Ford F650,

· Ford Focus,

· Ford Focus RS.

Jak widać, szeroka oferta pozwala wybrać wariant, który będzie dla każdego odpowiedni. Niemałą zaletą jest również to, że proponujemy bardzo duży wachlarz kolorystyczny, co umożliwi precyzyjne dopasowanie autka na akumulator do preferencji dziecka. Ogromne wrażenie robią dodatkowo takie elementy wykończenia jak prawdziwe światła LED czy orurowanie.

Samochód Ford na akumulator – napęd na dwa koła lub 4 x 4

Niektóre z modeli mają napęd standardowy na dwa koła. Zasilane są silnikami elektrycznymi o mocy 45 W. Inne zaś, takie jak Ford Ranger 4 x 4 mają aż 4 silniki i napęd na cztery koła. Są więc jeszcze bardziej funkcjonalne, a ich maksymalne obciążenie dochodzi aż do 40 kg. Dzięki takim silnikom mogą poruszać się z prędkością od 3 do 5 km/h, co można ustawić według potrzeb. Solidne akumulatory wytrzymują aż godzinę jazdy.

Ford to również synonim bezpieczeństwa, więc auto na akumulator Ford idzie w te ślady i jest wyposażone w pilot zdalnego sterowania, za pomocą którego rodzice mogą awaryjnie zatrzymać auto, gdy sytuacja podczas zabawy tego wymaga. Daje to autu o wiele większą funkcjonalność i pozwala łatwiej kontrolować dziecko.