• Kategorie
  • Szukaj
  • Foteliki samochodowe 0-25 kg

Foteliki samochodowe 0-25 kg

Zabezpieczenie dziecka podczas jazdy pasami nie jest wystarczające, dlatego też należy zaopatrzyć się w odpowiednie wyposażenie. Wybór fotelika samochodowego dla dziecka nie jest prostą sprawą, wymaga przeanalizowania wielu czynników i sprawdzenia, czy spełnia odpowiednie normy oraz wymogi prawne. Jednym z czynników wartych uwagi przy wyborze odpowiednich fotelików dla dzieci są kategorie wagowe. Osoby, które poszukują takiego, który posłuży przez długi czas, powinny wybrać foteliki samochodowe 0-25 kg, które nadają się dla dzieci od okresu niemowlęcego do wieku około 5-6 lat. Sklep Niecodzienne Gadżety oferuje wysokiej jakości foteliki dziecięce 0-25 kg z instrukcją w języku polskim, która umożliwia poprawny montaż siedziska dla małego pasażera, zapewniając mu tym samym bezpieczeństwo podczas jazdy. W takim foteliku można przewozić dzieci do 10 kg tyłem do kierunku jazdy, jednak należy pamiętać, że na przednim miejscu dla pasażera jedynie w przypadku, kiedy nie ma w aucie zamontowanej poduszki powietrznej. Jeśli na miejscu pasażera obecna jest poduszka powietrzna, fotelik dla dzieci 0-25 kgmożna zamontować jedynie na tylnym siedzeniu, tyłem do kierunku jazdy.

Foteliki dziecięce 0-25 kg – od najmłodszych lat!

Wybierając z niskiej kategorii wagowej foteliki dziecięce 0-25 kg dla małego dziecka, warto zwrócić uwagę, aby były one nie tylko wygodne dla często płaczących maluszków, ale również zapewniały maksimum bezpieczeństwa podczas jazdy poprzez właściwy montaż. Foteliki z tego przedziału zostały zaprojektowane tak, aby służyć już od najmłodszych lat, pozwalając bezpiecznie przemieszczać się autem z bardzo małymi dziećmi. Zapewniają one właściwe ułożenie kręgosłupa, zabezpieczając również główkę dziecka podczas gwałtowniejszych manewrów czy stłuczki. Wykonane są zgodnie z przepisami prawnymi obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej. Foteliki dla dzieci 0-25 kg są wybierane przez osoby poszukujące produktu nie na pierwsze 2-3 lata życia maluszka, ale takiego, który posłuży aż do 5 czy 6 roku życia. Foteliki z tej kategorii wagowej są bardziej uniwersalne, a dzięki swojej budowie bardziej ekonomiczne, umożliwiając przewożenie dziecka zgodnie z przepisami przez wiele lat.

Foteliki dla dzieci 0-25 kg – bezpieczeństwo Twojej pociechy

Jak wiadomo, przewożenie małych pasażerów wiąże się z dużą odpowiedzialnością, w tym prawną. Aby wygodnie poruszać się samochodem na długie dystanse wraz ze swoją pociechą, warto zaopatrzyć się w odpowiednie wyposażenie do samochodu, które będzie zgodne z obowiązującymi przepisami. Foteliki dla dzieci 0-25 kg dopuszczone do stosowania na terenie Unii Europejskiej muszą posiadać odpowiedni certyfikat bezpieczeństwa, poświadczający, że spełniają obowiązujące normy do przewożenia młodych pasażerów. Certyfikat bezpieczeństwa ECE R44-04 jest wymagany do przewożenia dzieci już od pierwszych miesięcy ich życia. W ofercie sklepu Niecodzienne Gadżety znajduje się bogaty wybór fotelików wysokiej jakości, w tym foteliki samochodowe 0-25 kg do przewożenia dzieci od pierwszych miesięcy życia aż do 5-6 roku.