• Kategorie
  • Szukaj
  • Foteliki samochodowe 15-36 kg

Bezpieczny fotelik to taki, który jest dostosowany do wagi i wzrostu Twojego dziecka. W naszym sklepie mamy dla Ciebie sprawdzoną ofertę. Jeśli szukasz ochrony dla kilkulatka, poznaj foteliki dziecięce 15-36 kg. Zobacz, w jaki sposób możesz zadbać o jego komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Zapewnij sobie spokój i pewność, że wybrałeś najlepsze rozwiązanie.

Jak dobrać fotelik samochodowy dla kilkulatka?

Jeśli główka Twojego dziecka wystaje poza zagłówek fotelika, a pasy z trudem się dopinają, to znak, że czas na zmiany. Jak jednak dobrać model, który będzie bezpieczny i wygodny? Przede wszystkim sprawdź wagę i wzrost swojej dorastającej pociechy. Ponadto, weź pod uwagę, że ono także chętnie będzie patrzeć przez szybę, uczestnicząc w samochodowych rozmowach. W zależności od tych parametrów spośród fotelików dla dzieci 15-36 kg możesz wybrać pomiędzy konstrukcją z oparciem, a stabilnym siedziskiem. Drugie rozwiązanie jest propozycją dla starszych dzieci, które są już na tyle świadome, aby podróżować odpowiedzialnie.

Dlaczego foteliki od niecodzienngadzety.pl to dobra inwestycja?

Foteliki samochodowe 15-36 kg oferowane w naszym sklepie to sprawdzone produkty, zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa ECE. Są to przetestowane, stabilne konstrukcje, wykonane z najlepszej jakości plastiku. Propozycje dla starszych dzieci przypominają swoim kształtem profesjonalne fotele dla dorosłych. Wyposażone są w podłokietniki, wygodne, regulowane siedziska, a także powleczone przyjemnym w dotyku i łatwym w praniu pokrowcem (w ofercie modele z ekoskóry). To wszystko z pewnością zapewni komfort, ale i bezpieczeństwo. W przypadku fotelików z oparciem, wyposażonych w szeroki, regulowany zagłówek i zauszniki, dziecko zyskuje dodatkową ochronę.

Tym, co jednak decyduje o skuteczności naszych fotelików, jest sprawdzony system mocowania do siedzeń samochodowych. Tylko dobrze przytwierdzony fotelik właściwie spełnia swoją funkcję. Pamiętaj zatem, aby dokładnie przeczytać instrukcję. W naszej ofercie znajdziesz foteliki mocowane za pomocą pasów bezpieczeństwa oraz na podstawie systemu ISOFIX. Drugie rozwiązanie wymaga obecności specjalnych uchwytów w samochodzie lub dokupienia odpowiedniej podstawy. Foteliki dla starszych dzieci możemy montować przodem do kierunku jazdy. Jeśli zdecydujesz się na przednie siedzenie, pamiętaj o dezaktywacji poduszki powietrznej (jest to zgodne z przepisami o ruchu drogowym).

Foteliki samochodowe dla dzieci 15-36 kg - poznaj naszą ofertę

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami, chętnie podpowiemy i doradzimy. Dla osób zdecydowanych mamy natomiast szybką dostawę w ciągu 48 godzin. Działamy natychmiast, ale skutecznie i zawsze bezpiecznie, w trosce o naszych najmłodszych klientów. Do każdego produktu dajemy gwarancję, a także możliwość wymiany lub zwrotu. Dzięki bogatej ofercie z pewnością wybierzesz właściwy model fotelika samochodowego 15-36 kg. Proponujemy też różne wersje kolorystyczne, m.in. czerwoną, niebieską, szarą, turkusową lub klasyczną - czarną. Do takiego fotelika polecamy stoliki samochodowe a dla mniejszych dzieci sugerujemy zakup fotelików samochodowych od 0-13 kg. Zapraszamy!