• Kategorie
  • Szukaj
  • Gokarty na Akumulator

Gokarty na akumulator dla dziecka - NiecodzienneGadzety.pl

Pamiętasz legendarne wyścigi z kolegami na rowerach, deskorolkach czy też hulajnogach? Twoje dziecko też może mieć takie wspomnienia i to w jeszcze lepszym wydaniu! Przedstawiamy gokarty elektryczne skonstruowane specjalnie dla dzieci. Zapewniają niesamowite wrażenia, które zostaną w głowie na całe życie. Z produktów ze strony www.niecodziennegadzety.pl mogą korzystać już kilkuletnie maluchy, ale z powodzeniem zabawą będą cieszyć się także pociechy w wieku kilkunastu lat. Gokarty na akumulator pozwalają na udane przygody zarówno w pojedynkę, jak i w większym gronie.

Gokarty na akumulator - Twoje dziecko musi tego spróbować

Gokarty elektryczne dla dzieci to świetny sposób na rodzinne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Umożliwiają nieco szaleństwa, z jednej strony zabawa dostarcza wielu wrażeń, a z drugiej pozostaje bezpieczna dla malucha. Gokarty osiągają najczęściej prędkość do 10 km/h, ale w naszych katalogach znalazło się także miejsce na nieco bardziej “rajdowe” modele, które rozpędzają się do blisko 20 km/h. Poszczególne pojazdy wyposażono w imponujące wyposażenie. Tym sposobem gokarty na akumulator mogą posiadać np. amortyzatory oraz specjalne, miękkie koła EVA. Poza tym autentyczności zabawkom dodają akcesoria takie jak: klakson, regulacja poziomu kierownicy czy też przełączane ręcznie biegi. Właśnie dlatego gokarty elektryczne dla dzieci z naszego asortymentu zagościły już w tak wielu, polskich domach.

Design równie efektowny jak wnętrze!

Nawet najlepszy silnik oraz najbardziej fantazyjnie funkcjonalności nie zdadzą się na nic, jeśli zabraknie efektownego wyglądu. Także tym atutem mogą pochwalić się gokarty na akumulator z naszej oferty. Zadbaliśmy o modele w różnych wersjach kolorystycznych, poczynając od klasycznej czerni, a kończąc na przykuwającej wzrok czerwieni. Wszystkie wersje w maksymalnie możliwy sposób odwzorowują klasyczne gokarty. Dokładnie widać to np. w specyficznej linii zabawek, która imituje spalinowe odpowiedniki. Smukła konstrukcja przywodzi na myśl pojazdy rajdowe. Pozwala to poczuć się jak jeden z wyścigowych mistrzów, bo przecież od gokartów karierę rozpoczynali najlepsi kierowcy F1. W sprzedaży oprócz klasycznych wersji czterokołowych posiadamy dodatkowo modele trzykołowe zapewniające nieco inne możliwości podczas jazdy.

Szybko, ale bezpiecznie

Bezpieczeństwo dzieci wraz z dobrą zabawą, wysoką jakością wykonania i efektownym designem jest naszą domeną. Dostępne u nas gokarty na akumulator posiadają niezbędne certyfikaty będące dowodem spełnienia najlepszych standardów. W tym celu każda zabawka została poddana rygorystycznym testom. Poszczególne modele mają także szereg dodatkowych zabezpieczeń. Wspomnijmy o np. metalowej ramie, barierkach ochronnych, pasach czy też przełączniku do wolnej lub szybkiej jazdy. Poza tym gokarty elektryczne dla dzieci są po prostu wygodne. Profilowane siedzenie pozwalają na wiele godzin komfortowej zabawy. Dodajmy, że pojazdy łatwo się ładuje. Wystarczy do tego ładowarka oraz zasilanie z domowej sieci. W czasie napełniania baterii można bawić się na gokarcie na pedały z pompowanymi kołami, który także kupisz na naszej stronie.