• Kategorie
  • Szukaj
  • Jaguar na Akumulator

Jaguar na akumulator dla dziecka – niecodziennegadzety.pl

Pasja do motoryzacji może rozkwitać już od najmłodszych lat. Nikogo nie dziwi fakt, że nawet kilkuletni chłopcy cieszą się na widok samochodu. Dostarczenie im auta, które mogliby naprawdę poprowadzić, może więc sprawić im wielką frajdę. Jaguar na akumulator z naszego sklepu to produkt, który wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka, gdyż samodzielna przejażdżka i kierowanie autem może dać niezapomniane wrażenia. W ofercie mamy wiele modeli stylizowanych na prawdziwe Jaguary, które wizualnie są wręcz identyczne jak te, które na co dzień widuje się na drogach. Są produkowane na legalnej licencji, więc każdy szczegół jest precyzyjnie odwzorowany i przeniesiony na Jaguara na akumulator dla dzieci. Ich wykonanie jest również tak perfekcyjne, jak większych odpowiedników tego brytyjskiego producenta.

Samochód Jaguar na akumulator – różne modele na każdy gust

W sklepie posiadamy wiele modeli aut na akumulator na bazie Jaguarów. Są to takie wersje jak:

· Jaguar F-Pace,

· Jaguar QLS,

· Jaguar F-TYPE R,

· Jaguar F-Pace S.

Jak widać, są to zarówno klasyczne Jaguary, jak i wersje ultrasportowe takie jak F-Type R. Dostępne są one w bardzo wielu wariantach kolorystycznych, które odpowiadają kolorystyce aut spotykanych na drogach. Są to wersje białe, czarne niebieskie i czerwone, a także wiele innych.

Auto na akumulator Jaguar – szybkie, lecz bezpieczne

Niczym prawdziwe Jaguary te w wersji na akumulator również są bardzo szybkie. Dzięki dwóm silnikom o mocy sięgającej aż 45 W mogą rozpędzić auto do około 6 km/h, co dla każdego dziecka będzie stanowiło świetną zabawę. Jest to tempo szybkiego marszu dorosłego człowieka. By zabawa była łatwiejsza, a przy okazji przyjemniejsza, samochody wyposażone są w różne biegi odpowiadające wolniejszym i szybszym prędkościom. Samochód Jaguar na akumulator jest w stanie jeździć nawet przez godzinę, zanim będzie trzeba go naładować.

Producent zadbał o to, by samochody były wyposażone w różne detale, takie jak światła LED czy nawet pasy bezpieczeństwa, które wpływają na realizm, ale też zabezpieczają dziecko przed wypadnięciem.