• Kategorie
  • Szukaj
  • Jeep na Akumulator

Jeep na akumulator dla dziecka – niecodziennegadzety.pl

Motoryzacja, a zwłaszcza auta terenowe to coś, co budzi ekscytację u większości chłopców. Dzięki samochodom na akumulator z naszego sklepu mogą poczuć niezwykłą frajdę z zabawy autami wyglądającymi jak prawdziwe terenówki. Auta Jeep na akumulator z naszej oferty to niezwykle precyzyjnie odwzorowane samochody tej kultowej amerykańskiej marki jednoznacznie kojarzącej się z terenówkami. Jeep na akumulator dla dzieci to okazja, by dziecko od najmłodszych lat złapało bakcyla i zainteresowało się motoryzacją. Dostępne w naszym sklepie produkty precyzyjnie oddają wygląd prawdziwych aut terenowych.

Samochód Jeep na akumulator – terenówki w różnych wersjach

W ofercie mamy wiele modeli Jeepów. Są to wersje różniące się nie tylko kolorystyką, ale także tym, jak są skonstruowane. Do wyboru jest wiele wariantów, takich jak ciężarówki, trucki czy klasyczne jeepy. Niektóre z modeli mają wygląd zbliżony do standardowego auta, a inne posiadają efektowne orurowanie znane z aut dedykowanych do jazdy w ostrym terenie. Wśród dziesiątek modeli znajdzie się bardzo wiele wariantów kolorystycznych, więc każdy bez problemu wybierze coś dla siebie. Nie brakuje też różowych jeepów, które być może przypadną do gustu dziewczynkom. Auto na akumulator Jeep z naszej oferty może być dostosowane nawet dla dzieci, które ważą do 40 kg, a to oznacza, że są to produkty nie tylko dla najmłodszych.

Jeep na akumulator – parametry techniczne

W sprzedaży mamy bardzo wiele modeli, wśród których większość ma silniki o mocy do 45 W. Są to zazwyczaj dwa silniki, które pozwalają osiągać prędkość od 3 do nawet 6 km/h. Są one zasilane pojemnymi akumulatorami, dzięki którym auta osiągają nawet jedną godzinę jazdy na jednym ładowaniu baterii, które trwa kilka godzin. Auta mają po kilka prędkości, które można ustawić. Bardzo ważne jest też bezpieczeństwo, które zapewnia zdalny pilot awaryjny, który daje możliwość awaryjnego zatrzymania auta.

O najwyższe walory estetyczne dbają detale wykończenia takie jak fotele z ekoskóry, światła LED czy nawet realistycznie otwierane drzwi.