• Kategorie
  • Szukaj
  • Jeździki na Akumulator

Jeździki na akumulator dla dziecka - NiecodzienneGadzety.pl

Ułatwiają życie dorosłym, uszczęśliwiają maluchy! Nowoczesne jeździki elektryczne dla dzieci to przede wszystkim świetnie wsparcie dla każdego rodzica, który jednym, szybkim zakupem znacznie ułatwi sobie codzienne życie. Z drugiej strony zabawka wywołuje uśmiech na twarzy dziecka. W każdej chwili Twoja pociecha otrzymuje wiele przyjaznych dla niej bodźców, co oczywiście powoduje sporo radości. Jeździki na akumulator stanowią zakup na wiele lat. Z powodzeniem mogą z nich korzystać zarówno roczne dzieci, jak i kilkulatki. W każdym przypadku sprawdzą się równie dobrze.

Zabawka wielofunkcyjna

Korzystasz jak chcesz i kiedy chcesz, bo jeździki elektryczne dla dzieci z naszej oferty są niezwykle uniwersalne. Zabawki można używać na kilka sposobów. Pierwszy wariant, klasyczny i najbardziej popularny, to wykorzystanie jej jako manualnego pchacza z rączką. W drugiej wersji jeździki na akumulator wykorzystują moc do zasilania niewielkiego silnika. Dzięki niemu zabawka gładko pokonuje kolejne metry z bezpieczną dla dziecka prędkością kilku kilometrów na godzinę. Aby zahamować, wystarczy użyć nóg lub po prostu puścić pedał gazu. Na tym multifunkcyjność zabawki się nie kończy. Ostatnim, ale też często stosowanym rozwiązaniem, pozostaje przekształcenie jeździka w odpychacz. Poza tym nasze jeździki pomagają w karmieniu dziecka przy wsparciu komfortowego karmidełka oraz chronią malucha przed złą pogodą za sprawą daszku, który można zdemontować.

Bogate wyposażenie jeździków elektrycznych

Jeździki elektryczne dla dzieci dostępne na stronie www.niecodziennegadzety.pl posiadają bogate wyposażenie dodatkowe. W poszczególnych zabawkach można znaleźć m.in. kierownicę z klaksonem i wgranymi piosenkami, które w razie potrzeby łatwo zastąpić własnymi propozycjami, w czym pomaga wejście na kartę pamięci. Poza tym wrażenie robią przełączniki jazdy do przodu lub tyłu czy też schowek ukryty pod podnoszonym siedzeniem. Radości z jazdy dodają przednie, świecące światła. Dla wygody rodziców, a zarazem uciechy dziecka wiele elementów można zdemontować, aby szybko dostosować zabawkę do danej sytuacji i potrzeb. Jeździki na akumulator mają jeszcze jedną, niepodważalną zaletę. Są po prostu bardzo wygodne. Odpowiadają za to profilowane siedziska oraz oparcia wypełnione specjalnym, miękkim tworzywem.

Solidne wykonanie

Dzieci poddają jeździki na akumulator ekstremalnym próbom, ale w przypadku naszych zabawek nie ma to żadnego znaczenia, bo są niezwykle solidnie wykonane. Do ich produkcji użyto wysokiej jakości materiały, a na wygodę w użytkowaniu wpływa też dokładnie przemyślana konstrukcja. Jeździki elektryczne dla dzieci wyposażono m.in. w wytrzymałe koła. Prowadzenie zabawki nie sprawia żadnego problemu, a w razie potrzeby kierownicę można zablokować. Dużo uwagi poświęcono bezpieczeństwu. Jeździki posiadają np. chroniące przed wypadaniem barierki oraz tylne systemy przeciwdziałające wywróceniu się. Tak wysoka jakość produkcji została poparta niezbędnymi atestami i certyfikatami. Są one także dowodem na to, że zabawka jest w pełni bezpieczna dla najmłodszych dzieci. W katalogach zatroszczyliśmy się dodatkowo o pojazdy na akumulator dla większych pociech. Wybierać można spośród: motorów, quadów, gokartów i samochodów.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny