• Kategorie
  • Szukaj
  • Lamborghini na Akumulator

Lamborghini na akumulator dla dziecka – niecodziennegadzety.pl

Auta to coś, co pasjonuje prawie każdego chłopca, a marki takie jak Lamborghini przyprawiają o szybsze bicie serca, zwłaszcza tych, którzy naprawdę lubią samochody. Dostępne w naszym sklepie Lamborghini na akumulator to namiastka tego, co na co dzień ogląda się w filmach. Tej kultowej marki nie trzeba przedstawiać, a sam kształt auta jest znany każdemu. W wersji na akumulator może dać chłopcu nieprawdopodobną frajdę z zabawy. Lamborghini na akumulator dla dzieci z naszego sklepu to produkt całkowicie oryginalny wyprodukowany na podstawie licencji, dzięki czemu jego kształt idealnie odzwierciedla prawdziwe auta tej kultowej marki.

Samochód Lamborghini na akumulator – różne wersje do wyboru

Mamy w asortymencie różne pojazdy stylizowane na Lamborghini. Są to modele takie jak:

· Lamborghini Urus,

· Lamborghini Centenario,

· Lamborghini Aventador.

Jak widać, modeli jest kilka, a każdy z nich dostępny jest w różnej kolorystyce. Są to nie tylko podstawowe i stonowane kolory, ale także charakterystyczne dla sportowych aut jaskrawe barwy. Ponadto wśród kilku modeli są wersje stylizowane na klasyczne sportowe kształty Lamborghini, a także popularne SUV-y, więc każdy znajdzie coś, co odpowiada mu wizualnie.

Auto na akumulator Lamborghini – mocny silnik niczym w prawdziwym „Lambo”

Auta z naszego sklepu napędzane są dwoma silnikami elektrycznymi o mocy nawet 45 W. Na taką masę jest to dość dużo, więc pojazdy rozpędzają się niemal do 5 km/h. Przeznaczone są one dla dzieci o wadze do 30 kg, co jest maksymalnym obciążeniem. Na jednym ładowaniu mogą przejechać aż godzinę, a czas ładowania wynosi około ośmiu godzin.

Producent bardzo dużo uwagi poświęcił bezpieczeństwu, więc każdy z modeli jest wyposażony w pilot zdalnego sterowania, którym można awaryjnie zatrzymać pojazd, gdy zajdzie taka potrzeba. Ponadto auta mają po kilka prędkości do wyboru, co ułatwia zabawę w różnych warunkach. Jeżdżenie nimi jest też bardzo przyjemne, gdyż wszystkie modele wyposażone są w miękkie fotele z ekoskóry.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny