• Kategorie
  • Szukaj
  • Land Rover na Akumulator

Land Rover na akumulator dla dziecka – niecodziennegadzety.pl

Samochody zazwyczaj budzą w młodych chłopcach ogromne emocje, a auta terenowe szczególnie wydają się czymś niesamowitym. Jeśli dziecko mogłoby poprowadzić takie auto w jakiejkolwiek formie, byłoby to dla niego niezapomnianym przeżyciem. Land Rover na akumulator z naszego sklepu to szansa na świetną zabawę i rozwój pasji do motoryzacji. Dostępne u nas pojazdy elektryczne powstają w pełni legalnie na podstawie licencji właściciela marki, dlatego też małe odpowiedniki na akumulator wizualnie są dokładnym odzwierciedleniem oryginalnych aut Land Rover.

Land Rover na akumulator dla dzieci – jakie mają parametry techniczne?

W naszym asortymencie dostępne są różne warianty pojazdów wzorowanych na Land Roverze. Wszystkie są tak skonstruowane, że mają po dwa silniki o mocy do 35 W, które napędzają dwa koła wykonane z solidnego, ale miękkiego EVA. Do tego auta mają amortyzatory sprawiające, że jazda autem to sama przyjemność. Auto na akumulator Land Rover ma możliwość ustawienia nawet trzech prędkości, a najszybsza z nich to prędkość szybkiego marszu dorosłej osoby. Dzięki temu samochód jest dość szybki jak na dzieci, dla których jest dedykowany. Maksymalne obciążenie wynosi aż 30 kg, więc autko jest odpowiednie dla kilkuletnich dzieci.

Producent dobrze zadbał też o bezpieczeństwo, uwzględniając pilot bezpieczeństwa, którym można zdalnie wyłączyć pojazd za pomocą przycisku awaryjnego. Umożliwia to pełną kontrolę rodziców nad bawiącym się dzieckiem.

Samochód Land Rover na akumulator – dbałość o najmniejsze detale

Każdy z modeli dostępnych w sprzedaży, takich jak Land Rover Discovery jest świetnie odwzorowany i od razu kojarzy się z oryginalnymi odpowiednikami znanymi z ulic. Auta są wyposażone w charakterystyczne światła LED, a także kształty maski, takie jak w Land Roverach. Ponadto dostępne są u nas w wielu wariantach kolorystycznych, by klienci mogli swobodnie wybrać taki, który najbardziej im odpowiada. Samochód został wyposażony nawet w wejście na karty SD, odtwarzacz MP3 czy wgrane melodyjki.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny