• Kategorie
  • Szukaj
  • Maserati na Akumulator

Maserati na akumulator dla dziecka – niecodziennegadzety.pl

Maserati to marka, która kojarzona jest przez większość osób, w tym nawet przez dzieci. Sportowe zacięcie tych aut budzi emocje nawet wśród osób nieinteresujących się motoryzacją. Dostępne w naszym sklepie Maserati na akumulator to idealne odwzorowanie pod kątem wizualnym aut tej renomowanej marki. Wszystkie z produktów powstają na zasadzie współpracy licencyjnej, więc są to w pełni oryginalne produkty wzorowane na prawdziwych autach Maserati, co widać już na pierwszy rzut oka. Piękne sportowe sylwetki spodobają się każdemu dziecku, a dzięki szerokiemu wachlarzowi modeli można je dobrać także pod kątem kolorystycznym.

Maserati na akumulator dla dzieci ­– szeroki wybór aut w różnych kolorach

Wiemy, że kolor auta ma ogromne znaczenie, nie tylko jeśli chodzi o te prawdziwe, ale też elektryczne, zabawkowe odpowiedniki. Samochód Maserati na akumulator można wybrać u nas w przeróżnych wariantach, które różnią się znacznie. Są to klasyczne kolory czerwone czy szare, a także niebieskie ze sportowym zacięciem. Lakierowane są w taki sposób, że auta z bliska wyglądają bardzo efektownie, niczym karoseria prawdziwego auta marki premium.

Auto na akumulator Maserati – parametry jazdy niczym w sportowym oryginale

Za świetne parametry jezdne tych autek odpowiadają elektryczne silniki o dużej mocy sięgającej nawet 45 W. W zależności od modelu są to dwa lub cztery silniki. Auta rozpędzają się za ich pomocą nawet do 6 km/h, co daje ogromną frajdę z jazdy, gdyż jest to tempo wolnego truchtu lub szybkiego marszu dorosłego człowieka.

Samochody są wyposażone w różne biegi pozwalające na jazdę ze zróżnicowaną prędkością, a ponadto dodatkowe systemy bezpieczeństwa w formie awaryjnego przycisku zatrzymującego auto w pilocie zdalnego sterowania.

Dodatkowe funkcje, które wyróżniają Maserati na akumulator z naszego sklepu, to bardzo miękkie, lecz wytrzymałe koła, amortyzatory, solidne metalowe zawieszenia czy regulowane położenie siedzenia. Dzięki takim parametrom zabawa w tym aucie to sama przyjemność. Całości efektu dopełniają miękkie fotele z ekoskóry.