• Kategorie
  • Szukaj
  • McLaren na Akumulator

McLaren na akumulator dla dziecka – niecodziennegadzety.pl

McLaren to marka, która przyprawia o szybsze bicie serca. Zobaczenie takiego auta na ulicy jest bardzo trudne, ale za to dzięki samochodom z naszego sklepu każde dziecko może mieć takie na własność w nieco mniejszej wersji. McLaren na akumulator z naszego sklepu to pojazd elektryczny wzorowany wizualnie na prawdziwych McLarenach. Dostępne u nas pojazdy sygnowane logo brytyjskiego producenta są w pełni oryginalne i produkowane na podstawie licencji. To sprawia, że producent mógł wykorzystać kompleksowo wzornictwo z oryginalnych aut. Efekt jest taki, że wystarczy jedno spojrzenie, by widzieć, że ma się do czynienia z miniaturką prawdziwego McLarena.

McLaren na akumulator dla dzieci – perfekcyjne odwzorowanie oryginału

Największą zaletą tych aut jest to, że na żywo prezentują się niesamowicie. Wysokiej jakości materiały i precyzyjne wykonanie warunkują to, że widać nawet po tym aucie, że to kwintesencja kunsztu motoryzacyjnego. Efektowne linie ozdobione są detalami takimi jak światła LED czy oryginalne logo producenta McLaren. Dodatkowo zastosowano tu podświetlaną deskę rozdzielczą. Za komfort zabawy odpowiadają miękkie fotele pokryte ekoskórą, a także koła wykonane z odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa EVA.

Samochód McLaren na akumulator – czym jest napędzany?

Auto na akumulator McLaren napędzane jest mocnymi silnikami o mocy 45 W. Dzięki dwóm silnikom auta osiągają prędkość nawet 5 km/h, choć mają dostępne aż trzy prędkości do wyboru. Samochód jest wystarczająco solidnie zbudowany, by wytrzymać maksymalne obciążenie na poziomie 30 kg. Przy jednym ładowaniu akumulatora, które trwa około 8 godzin, autem można jeździć nawet przez godzinę, co jest wystarczająco długim czasem zabawy.

W czasie zabawy bardzo ważne jest też bezpieczeństwo. Dlatego zadbano tu, by można było zdalnie i natychmiastowo zatrzymać pojazd w razie potrzeby. Wykorzystuje się do tego pilot zdalnego sterowania z przyciskiem awaryjnym.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny