• Kategorie
  • Szukaj
  • Mercedes na Akumulator

Mercedes na akumulator dla dziecka – niecodziennegadzety.pl

Niemieckiej marki Mercedes nie trzeba nikomu przedstawiać. Zna ją każdy fan motoryzacji, a nawet małe dzieci, które wiedzą, że to producent aut najwyższej klasy. Dzisiaj mogą mieć własnego „Merca” na własność dzięki pojazdom elektrycznym z naszej oferty. Mercedes na akumulator z naszego sklepu to połączenie niesamowitego wyglądu, niczym w przypadku prawdziwego Mercedesa z bardzo dobrymi parametrami jazdy, które zapewniają świetną zabawę. W asortymencie mamy wiele aut wzorowanych na różnych modelach Mercedesów, a każdy z nich produkowany jest na podstawie licencji, dzięki czemu najdrobniejsze detale znane z aut sygnowanych charakterystyczną gwiazdą są zachowane.

Mercedes na akumulator dla dzieci – CLS, Maybach, klasa G i inne

Wśród propozycji mamy wiele modeli stylizowanych na popularne Mercedesy na co dzień widywane na ulicach. Są to takie wersje, jak:

· Mercedes GLC,

· Mercedes Maybach,

· Merc QY618,

· Mercedes CLS,

· Mercedes G63,

· Mercedes SL65,

· Mercedes AMG SL 65,

· Mercedes X-Class,

· i inne.

Jak widać, spektrum modeli do wyboru jest bardzo szerokie. Są to wersje zbliżone pod względem technicznym, a różnią się głównie wyglądem. Niektóre z nich mają jednak napęd nawet na 4 koła, podczas gdy większość ma standardowy napęd na dwa koła. Dodatkowo Mercedesy na akumulator są u nas dostępne w wyjątkowo szerokiej gamie kolorystycznej, poczynając od klasycznych kolorów, takich jak biały i czarny, a kończąc na bardzo jaskrawych, a nawet na różowym.

Samochód Mercedes na akumulator – parametry, rodem z niemieckiej technologii

Wszystkie z modeli są wyposażone w mocne i trwałe silniczki elektryczne o sporej mocy. Mają one na tyle duży udźwig, że dodając do tego odpowiednio dopasowane wymiary, nadają się dla dzieci w wieku od trzech do około siedmiu lat. Auto na akumulator Mercedes z naszego sklepu jest nie tylko rewelacyjnie wykończone, ale też bezpieczne, niczym prawdziwe auta sygnowane gwiazdą.

Samochody wyposażono w pilot zdalnego sterowania, których można użyć do awaryjnego zatrzymania samochodu, gdy zajdzie taka potrzeba. To sprawia, że kontrolowanie bawiących się dzieci okazuje się stosunkowo proste.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny