• Kategorie
  • Szukaj
  • Motory na Akumulator

Motory na akumulator dla dziecka - NiecodzienneGadzety.pl

Jeszcze nigdy uszczęśliwienie dziecka nie było tak łatwe! Motory na akumulator to w pełni bezpieczne rozwiązanie dla pociechy, które przy okazji daje również wiele uśmiechu rodzicom. Jednym zakupem zafundujesz sobie i najmłodszym domownikom dziesiątki godzin udanej zabawy na świeżym powietrzu. Zadbasz też o niezapomniane wspomnienia. W Twoje ręce oddajemy dziesiątki modeli. Bez problemu znajdziesz ten, który oczaruje Twoją pociechę. Poza bogatym wyborem pojazdów jest jeszcze jedna zaleta. Łatwo odnajdziesz motory na akumulator dla dzieci dostosowane do zakładanego budżetu.

Rodzaje motorów na akumulator

W Niecodzienne Gadżety zadbaliśmy, abyś podczas zakupów nie musiał się ograniczać. Posiadamy najbardziej popularne motory dla dzieci na akumulator 12 V. Swoje poszukiwania możesz zacząć od legendarnych chopperów, a skończyć na niezwykle efektownych ścigaczach lub crossach. W katalogach znalazło się również miejsce dla wersji wielokołowych. Poza tym motory na akumulatory dla dzieci z naszej strony służą spełnianiu dziecięcych marzeń. Wystarczy przyjrzeć się chociażby atrakcyjnym, policyjnym jednostkom BWM. Dzięki nim Twoja pociecha może wcielić się w postać stróża prawa i pilnować przydomowego porządku. Co ważne, stawiamy na różnorodność nie tylko w zakresie modeli, ale też kolorystyki. Skutecznie łamiemy stereotypy mówiące, że motory na akumulator to zabawka dedykowana chłopcom. Nasze wielokolorowe propozycje oczarują również dziewczynki.

Motory na akumulator - robią wrażenie nie tylko z zewnątrz

Efekty specjalne mają znaczenie, ale nasze motory na akumulator dla dzieci to coś więcej - podświetlane koła to nie koniec atrakcji. Zabawki posiadają bogate wyposażenie oraz wysokiej jakości wnętrze. Skonstruowano je w dokładnie przemyślany sposób. Prędkość jazdy, podobnie jak w rzeczywistym aucie, reguluje się np. manetką przy kierownicy. Najczęściej w maksymalnym punkcie wynosi ona kilka kilometrów na godzinę, co jest w pełni bezpieczne dla małego kierowcy. Realizmu zabawce nadaje też klakson wmontowany w kierownicę czy też dźwięki naśladujące pracę silnika podczas jazdy. Do wielu modeli można podłączyć nośniki z własną muzyką, w czym pomagają wejścia USB. Motory na akumulatory dla dzieci są wygodne w ładowaniu. Można to zrobić spokojnie w domowym zaciszu. Pełne baterie pozwalają nawet na kilka godzin zabawy.

Bezpieczne w użyciu

Motory dla dzieci na akumulator 12 V wykonano z niezwykle solidnych materiałów, dzięki czemu wychodzą zwycięsko z wielu prób. Świetnie radzą sobie nawet na trudnym, nierównym terenie. Konstruktorzy zadbali też o elementy zwiększające bezpieczeństwo użytkowania. W konkretnych modelach można znaleźć np. hamulec w pedale oraz system wolnego startu i zatrzymania. Sporo uwagi producenci poświęcili kołom. W poszczególnych modelach są wykonane z różnego tworzywa, ale zawsze skutecznie wywiązują się ze swoich zadań. Poświadczeniem tych wszystkich słów są przyznane certyfikaty. Motory na akumulator dla dzieci ze strony www.niecodziennegadzety.pl mają niezbędne atesty, co czyni je w pełni bezpiecznymi. Dowodem wysokiego standardu jest dodatkowo gwarancja producenta. Już dziś możesz sprawić, że świat Twojego dziecka nabierze zupełnie nowych, niepowtarzalnych kolorów.