• Trusted Shops

TrustedShops_cachet_200x200px-1.png
Zostaliśmy wyróżnieni znanym znakiem jakości Trusted Shops. Już od ponad 20 lat znak ten jest symbolem bezpiecznych zakupów w Internecie, nie zależnie od wybranej formy płatności! Co to oznacza dla Ciebie jako naszego klienta?

1. Kupujesz w sprawdzonym przez ekspertów sklepie, którzy pilnują najwyższych standardów na podstawie tysięcy innych certyfikowanych sklepów
2. Posiadasz szeroki zakres ochrony swoich zakupów w razie zwrotu towaru bądź braku dostawy
3. W przypadku dokonania zakupu za pomocą karty kredytowej bez Twojej zgody (włamanie do konta) masz gwarantowany zwrot środków
4. Gwarancję szybkiego i rzetelnego rozwiązanie problemów oraz rozstrzygania ewentualnych sporów.

Aby uzyskać certyfikat Trusted Shops sprzedawcy Internetowi poddawani są kompleksowym testom bezpieczeństwa, które obejmują ponad 70 kryteriów jakości świadczenia swoich usług. Testy te obejmują zdolność kredytową, przejrzystość cen, spełnianie wymogów informacyjnych wobec klientów, jakości obsługi klienta oraz ochrony jego danych osobowych! Kryteria te są również nieustannie dostosowywane do zmieniających się przepisów oraz orzecznictwa z zakresu ochrony konsumenta.

W przypadku gdyby jednak wystąpiły problemy z Państwa zamówieniem, Trusted Shops gwarantuje zwrot pieniędzy dla konsumentów (szczegółowe informacje na temat gwarancji) za tą transakcję. Gwarancja ta ma zastosowanie w przypadku braku dostawy oraz  braku zwrotu pieniędzy w przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość.

Jeśli mają Państwo pytania to wielojęzyczny personel Działu Obsługi Klienta Trusted Shops, chętnie na nie odpowie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Trusted Shops.

Wszystkie komentarze dostępne na stronie Trusted Shops Opinie klientów NiecodzienneGadzety.pl.