• Kategorie
  • Szukaj
  • Pojazdy Na Akumulator

Pojazdy na akumulator - sklep z zabawkami dla dziecka niecodziennegadzety.pl

Zauważasz, że Twoje dziecko potrzebuje więcej ruchu niż zwykle? Chcesz, aby mogło się wyszaleć, jednocześnie łącząc to ze świetną zabawą i czasem spędzonym na świeżym powietrzu? Proponujemy więc niezwykle proste rozwiązanie - pojazdy na akumulator. Ich wysoka jakość wykonania oraz nieszablonowe projekty bez dwóch zdań spełnią wszelkie oczekiwania - zarówno Twoje, jak i dziecka! Przekonaj się sam, przeglądając już teraz naszą ofertę.

Czym są pojazdy na akumulator dla dzieci?

Pojazdy na akumulator dla dzieci wyglądają dokładnie tak, jak prawdziwe samochody dla dorosłych. Choć są mniejszych rozmiarów, dziecko siedząc za kierownicą, może poczuć się jak profesjonalny rajdowiec. Jeszcze nigdy przemieszczanie się u maluchów nie było tak przyjemne! Twoje dziecko samodzielnie steruje kierownicą, decyduje, gdzie jedzie (z bezpieczną prędkością), a wszystko to sprawia mu przy tym ogromną radość i dostarcza moc wrażeń! Proponowane przez nas modele są zupełnie bezpieczne - posiadają stosowne atesty, a do tego dodatkowe funkcje, które uchronią Twoje dziecko przed jakimkolwiek niebezpieczeństwem. Nie brakuje automatycznego hamulca po zwolnieniu pedału gazu czy zatrzymania awaryjnego za pomocą pilota.

Atuty dziecięcych pojazdów na akumulator

Pojazdy na akumulator posiadają wiele dodatkowych funkcji oraz udogodnień, dzięki którym zdecydowanie wyróżniają się na polskim rynku. Należy do nich między innymi automatyczna skrzynia biegów z trzema prędkościami, fotele z miękkiej ekoskóry, światła przednie LED oraz podświetlana deska rozdzielcza czy panel muzyczny z MP3, USB, SD oraz melodie i klakson. Oprócz tego możliwość zdalnego sterowania. Czas ładowania wynosi jedynie 8 godzin! Występujące w naszej ofercie pojazdy osiągają prędkość od 3 do 5 km/h. Każdy z nich dodatkowo objęty jest gwarancją producenta.

Jaki pojazd na akumulator wybrać?

Przygotowaliśmy kilkanaście modeli pojazdów na akumulator dla dzieci. Katalog rozpoczyna się od skuterów miejskich, sportowych motorów, rozciągając swoje projekty o kojarzone ze szlachetną prostotą Mercedesy, aż po auta terenowe i Jeepy. Wszystkie modele zostały wykonane z wielką dbałością o detale, które nadają surowego i mocnego charakteru, a także podkreślają bardzo estetyczne wykończenie. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej oraz różnych stylach. Koniecznie sprawdź wszystkie propozycje już teraz!