• Kategorie
  • Szukaj
  • Quady na Akumulator

Quady na akumulator dla dziecka - NiecodzienneGadzety.pl

Marzenie wielu dzieci i równie sporej części dorosłych - Quady, bo o nich mowa, od lat rozpalają wyobraźnię małych oraz dużych fanów czterech kółek. Na naszej stronie oferujemy modele na akumulator, stworzone z myślą o najmłodszych. Zafunduj im kontrolowane, “drogowe szaleństwo”, które na stałe zapisze się w ulubionych wspomnieniach z dzieciństwa. Quady zostały dostosowane do różnych warunków jazdy. Radzą sobie z poruszaniem się po nierównym terenie. Kupując na stronie www.niecodziennegadzety.pl, masz pewność, że wybierasz sprzęt stworzony z myślą o udanej zabawie, spełniający rygorystyczne normy bezpieczeństwa.

Jaki quad na akumulator wybrać?

Pierwsza, a zarazem najważniejsza zasada, jaką warto się kierować, to zadowolenie dziecka. Aby cel ten udało się osiągnąć bez najmniejszego problemu, umieściliśmy w katalogach kilkadziesiąt, rozmaitych modeli. Quady na akumulatory różnią się przede wszystkim wyglądem. Łatwo znajdziesz wersje, które przypadną do gustu zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Różnorodny jest nie tylko design zabawek, ale także ich kolorystyka. Poza tym quady na akumulator dla dzieci mają różne funkcjonalności. Rodzice stoją więc przed bogatym wyborem. Mogą np. zdecydować się na opcje kierowane przez dzieci autonomicznie lub sięgnąć po modele sterowane pilotem. Tak szerokie możliwości w zakresie wyposażenia oraz wyglądu wpływają na cenę, decydując w dużej mierze o jej wysokości. W ten sposób łatwo dostosujesz zakup do preferowanego budżetu, zapewniając jednocześnie dziecku maksimum radości.

Quady na akumulator wiele potrafią!

Quady na akumulator dla dzieci mogą być jeszcze zabawką lub już prawdziwym minipojazdem. Wszystko zależy od tego, na co zdecydujesz się w kwestii wyposażenia. Quady na akumulator mogą osiągać prędkość 6 km/h przy wadze kilkudziesięciu kilogramów. Zależnie od warunków i sposobu użytkowania w pełni naładowany akumulator może wystarczyć nawet na 2 godziny niesamowitej zabawy. Wrażenie robią także dodatkowe funkcjonalności. Konkretne modele posiadają m.in. metalowe amortyzatory oraz wskaźnik naładowania baterii z wbudowanym radiem. Całości dopełniają efektownie wyglądające, przednie, świecące światła i małe kuferki z tyłu pojazdu, pełniące funkcję bagażnika. Sporo miejsca poświęcono kwestiom bezpieczeństwa. Służy temu nie tylko wysoka jakość materiałów wykorzystanych do produkcji, ale też liczne zabezpieczenia. Wystarczy wspomnieć chociażby o specjalnych pasach oraz systemie wolnego startu.

Wygodne ładowanie w domowym zaciszu

Quady na akumulatory wymagają regularnego ładowania - mimo że posiadają wytrzymałe baterie, zawsze przychodzi moment, gdy tracą moc. Na szczęście producenci zadbali o łatwy system, który pozwoli uzupełnić braki. Zasada jest podobna do tej, znanej ze smartfonów. Wystarczy podłączyć ładowarkę do zabawki i wsadzić do gniazdka. Po odczekaniu odpowiedniego czasu quady na akumulator dla dzieci znów nadają się do zabawy. Pojazdy dzięki temu przez wiele lat będą stałym elementem licznych wycieczek. Co ważne, quady posiadają wygodne siedzenia, dlatego nawet dziesiątki minut spędzone na zabawie nie powodują dyskomfortu u dziecka. Potwierdzeniem wysokiej klasy wykonania są niezbędne certyfikaty. Atesty gwarantują, że zabawka pozostaje w pełni bezpieczna dla maluchów. Dzieciom pozostaje jedynie radość z jazdy, a rodzicom przyglądanie się szczęśliwej zabawie.