• Kategorie
  • Szukaj
  • Auto na akumulator

Samochody na akumulator dla dziecka - NiecodzienneGadzety.pl

Dziecięca radość jest bezcenna. Nasze samochody na akumulator pomagają zapewnić szczęśliwe chwile, które rodzice mogą spędzić ze swoją pociechą. Ten nowoczesny gadżet z każdym użyciem cieszy jeszcze bardziej, już od samego początku wywołując błysk w oku najmłodszych domowników. To świetny pomysł na spełnienie marzeń dziecka. Wystarczy krótka chwila, aby poczuło się m.in. jak: strażak, policjant, kierowca TIR’a lub rajdowiec. Jazda tak skonstruowanymi autami dostarcza sporo wrażeń, jest jednocześnie bezpieczna, bo zawsze odbywa się pod czujnym okiem rodziców.

Jak działają samochody na akumulator dla dziecka?

Samochodami steruje się zazwyczaj za pomocą pilota. Daje on rodzicowi pełną kontrolę nad bezpieczeństwem całej zabawy. W ten sposób można w bardzo przyjemny dla dziecka sposób regulować poziom “drogowego szaleństwa”. Poza tym samochody na akumulator z naszej oferty cechuje długa lista dodatkowych atrakcji. Nie przejdą koło nich obojętnie nie tylko dzieci, ale także wielu dorosłych. Auta posiadają różne stopnie szybkości jazdy oraz podświetlane światła. Wrażenie robią także amortyzatory na poszczególnych kołach. Ich skuteczna praca pomaga poruszać się komfortowo po niezbyt równym terenie. Poza tym samochody na akumulator dla dzieci wyposażono w specjalną strefę audio. W konkretnych modelach umieszczono panel dźwiękowy, wzbogacony o np. wejście na USB, co pozwala na odtwarzanie muzyki. Kompletna lista wszystkich, efektownych gadżetów jest naprawdę długa. Ich poznawanie daje sporo radości.

Wybierz pojazd spośród setek samochodów na akumulator

Audi, BMW, Toyota, Volkswagen - na stronie www.niecodziennegadzety.pl oferujemy kilkadziesiąt marek samochodów. Do wyboru rodziców oraz dzieci oddajemy setki modeli, które stanowią dość wierne odwzorowanie rzeczywistych aut. Jeszcze nigdy posiadanie własnego Lamborghini, Jaguara, czy też Bentley’a nie było tak proste! Wrażenia estetyczne są na tak wysokim poziomie, że często można zastanawiać się, czy auta na akumulatory to jeszcze zabawka, czy też już minisamochody. Pojazdy pozostają jednak efektowne nie tylko z zewnątrz, ale także od wewnątrz. Wygodne siedzenia oraz rozbudowana deska rozdzielcza zapewniają dziecku maksymalny komfort i wiele bodźców zajmujących uwagę. Co ważne, w trosce o budżet naszych klientów, przygotowaliśmy różne wersje cenowe pojazdów. Bez problemu znajdziesz samochody na akumulator dla dzieci, dostosowane do własnych potrzeb w tym zakresie.

Zalety samochodu na akumulator dla dzieci

Auta na akumulatory potrafią zamienić zwykły spacer w prawdziwą przygodę. To atrakcyjny dla dziecka sposób na poznawanie otaczającego świata. Z drugiej strony taka forma jest także niezwykle wygodna dla opiekunów, którzy zyskują więcej spokoju podczas wycieczek. Nie bez powodu wielu rodziców uważa samochody na akumulator za prezentowy strzał w dziesiątkę. Poza tym pojazdy są łatwe obsłudze. Obsługuje się je w sporej mierze intuicyjne. Problemu nie sprawia również ładowanie. Wystarczy do tego zasilacz i gniazdko z prądem. Tak skomponowany zestaw pozostawia się do momentu napełnienia baterii. Samochody na akumulator dla dzieci zapewniają nie minuty, a godziny dobrej zabawy. Dodajmy, że gadżety z naszych katalogów posiadają niezbędne certyfikaty, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo swoich pociech.