• Kategorie
  • Szukaj
  • Samochody Policyjne na Akumulator

Samochody policyjne na akumulator dla dziecka – niecodziennegadzety.pl

Zabawa w policję to coś, co w dzieciństwie robił chyba każdy. Może ona jednak być o wiele ciekawsza, jeśli będzie się posiadało odpowiednie rekwizyty. Dzięki pojazdom na akumulator z naszego sklepu to możliwe. Policja na akumulator to sprzęt, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu dziecku. Dostępne u nas auta na akumulator stylizowane na radiowozy występują w bardzo różnych wariantach. Są to wersje stylizowane na zwykłe radiowozy, ciężarówki, a także terenówki. Wszystkie są wizualnie tak zaprojektowane, że od razu rzucają się w oczy i wyglądają bardzo efektownie. Całości efektu dopełniają koguty świetlne i światła LED.

Policja na akumulator dla dzieci – SUV-y, terenówki i zwykłe radiowozy do wyboru!

W bogatej ofercie mamy przeróżne wersje radiowozów na akumulator dla dzieci. Niektóre z nich produkowane są na licencji dużych marek motoryzacyjnych. Wśród nich są między innymi samochody wzorowane na autach takich jak:

· Mercedes SL 500,

· Audi Q5,

· Jeep

· i inne.

Ponadto dostępnych jest jeszcze bardzo wiele innych wariantów radiowozów, które są realistycznie odwzorowane. Występują w zróżnicowanej kolorystyce, co daje spory wybór.

Samochód policyjny na akumulator – parametry techniczne niczym w prawdziwych radiowozach

Oferowane przez nas auta na akumulator są bardzo mocne. W zależności od modelu mają dwa lub cztery silniki, których moc wynosi nawet 45 W. Dzięki temu rozpędzają auta do prędkości aż 5 km/h. W ruchu mogą utrzymać się nawet godzinę dzięki jednemu ładowaniu trwającemu kilka godzin, więc w praktyce są funkcjonalnymi zabawkami.

Auto policyjne na akumulator – perfekcyjne wykończenie robiące wrażenie!

Wszystkie z aut wykonane są z wysokiej klasy materiałów, które są nie tylko trwałe, ale też świetnie się prezentują. Wizualnie efektu dopełniają światła LED, kolorowe koguty, a nawet miękkie fotele wykonane z ekoskóry i pasy bezpieczeństwa. Do tego niektóre modele wyposażone są w megafon.

Jak przystało na auta policyjne, ważne jest też bezpieczeństwo. Dlatego też producent uwzględnił pilot zdalnego sterowania, którym można szybko i bezpiecznie zatrzymać auto, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny