• Kategorie
  • Szukaj
  • Ściagcze na Akumulator

Ścigacze na akumulator dla dziecka - NiecodzienneGadzety.pl

Ścigacze na akumulator to zabawki, które dziecko pokocha od pierwszego wejrzenia. Najlepsze skrywa się jednak w środku. Oferujemy wybór dziesiątek modeli różniących się zarówno wyglądem, jak i wyposażeniem. Bez trudu znajdziesz wersję o idealnych parametrach, która towarzyszyć będzie dziecku przez wiele lat. Ścigacze na akumulator pozwalają na niesamowite przygody, ale w kontrolowanych przez rodzica warunkach. Wspomnienia z takiej zabawy pozostaną na całe życie.

Ścigacz dla dzieci - król podwórka

Każdy z nas ma zabawki, które nawet po kilkudziesięciu latach doskonale pamięta. Dla Twojej pociechy mogą być nimi ścigacze na akumulator. Z pewnością zrobią spore wrażenie na kolegach i pozwolą maluchowi stać się prawdziwym królem podwórka. Zapewnią wiele szczerego uśmiechu oraz radości. Ścigacze wyposażono w wydajne baterie, ładowane podobnie jak telefon komórkowy. Dzięki temu zabawa może trwać nawet 2 godziny. Wiele zależy oczywiście od sposobu użytkowania, czyli np. terenu wybranego do jazdy. Przez cały ten czas maluch siedzi bardzo wygodnie, bo w wielu modelach fotele wykonano z miękkiej ekoskóry. Poza tym ścigacze dla dzieci produkowane są z wysokiej jakości plastiku, gwarantującego dużą wytrzymałość. Za jego sprawą zabawka wychodzi zwycięsko z wielu „pojedynków” z ziemią, nie tracąc przy tym swojej sprawności czy też atrakcyjności.

Wygląd to ma mało? Ścigacze posiadają bogate wyposażenie!

Wygląd zabawki ma kluczowe znaczenie dla dziecka, aby zechciało po nią sięgnąć, ale to dodatkowe funkcjonalności sprawiają, że ścigacze na akumulator nie tracą popularności nawet po wielu miesiącach użytkowania. Poszczególne modele wyposażono np. w panele dźwiękowe imitujące pracę silnika. Realizmu sytuacji dodają także przednie światła, podświetlane zegary oraz koła EVA wykonane z miękkiej mieszanki. Nieco inne pozostaje jedynie dodawanie gazu. W niektórych opcjach służy do tego manetka w kierownicy, a w pozostałych pedał gazu. Niemniej nie ma to żadnego wpływu na jakość zabawy. Sporo frajdy sprawia za to uruchamianie pojazdu za pomocą kluczyka, czyli tak samo, jak w “dorosłych” wersjach. Ścigacze dla dzieci od Niecodziennych Gadżetów będą dla malucha przygodą, podczas której każdego dnia będzie odkrywać nowe sekrety.

Bezpieczna zabawa

Ścigacze dla dzieci muszą zapewniać “drogowe szaleństwo”, ale na odpowiednim poziomie bezpieczeństwa Dostępne u nas pojazdy wykonano z solidnych materiałów. Posiadają wszelkie, niezbędne atesty. Certyfikaty stanowią dowód na to, że ścigacze na akumulator są bezpieczne nawet dla kilkuletnich pociech. Pojazdy wyposażono w szereg przydatnych w tym zakresie funkcjonalności. Część oddano w ręce rodziców. Pozostałe mają do dyspozycji maluchy. Opiekunowie mogą zdecydować np. o zamontowaniu bocznych kółek. W ten sposób standardową, dwukołową wersję motoru, rozbudowuje się o dodatkowe dwa elementy, zwiększając stabilność. Dzieci za to dysponują m.in. pedałem hamulca. Wciśnięcie go w dowolnym momencie pomaga skutecznie zatrzymać ścigacz, poruszający się z maksymalną prędkością kilku kilometrów na godzinę. Konstrukcja zabawki została precyzyjnie przemyślana.