• Kategorie
  • Szukaj
  • Toyota na Akumulator

Toyota na akumulator dla dziecka – niecodziennegadzety.pl

Samochody to coś, co przyprawia o szybsze bicie serca każdego młodego chłopca. Pojazdy, którymi sam może się przejechać, prowadząc je, to zaś frajda, której nie można porównać z żadną inną zabawą. Toyota na akumulator to może być coś, co sprawi, że dziecko znajdzie zabawę na długie godziny. W naszym sklepie mamy pojazdy na akumulator, które są realnym odwzorowaniem aut tego japońskiego producenta. Są produkowane na licencji, więc ich podobieństwo jest niezwykle duże, a samochody są wykończone wszystkimi charakterystycznymi detalami, które można zobaczyć na prawdziwych autach Toyoty.

Toyota na akumulator dla dzieci – możesz wybrać model, który Ci odpowiada

W asortymencie posiadamy Toyoty stylizowane na wersję Tundra charakterystyczne dla tej marki. W rzeczywistości to duże, terenowe, robiące wrażenie samochody, a ich odpowiedniki na akumulator są wręcz idealną kopią, tyle że pomniejszoną. Producent zadbał, by cała linia była podobna, a samochód miał efektowny duży grill i nietypowe światła. Ponadto chcąc zapewnić naszym klientom jak największy wybór, proponujemy Wam przeróżne wersje kolorystyczne. Są to zarówno stonowane kolory, takie jak czarny i biały, jak i rzucające się w oczy, takie jak czerwony czy pomarańczowy.

Auto na akumulator Toyota – mocne silniki, niczym w prawdziwych autach

Toyota na akumulator wyposażona jest w dwa silniki o mocy 45 W, co sprawia, że samochód z dzieckiem w środku może rozpędzić się aż do 5 km/h. Jest to wystarczająco szybko, by dziecko miało prawdziwą frajdę z jazdy. Wizualnie pojazdy prezentują się bardzo efektownie, gdyż producent zadbał o detale, takie jak fotele z ekoskóry czy nawet lampy LED wyglądające jak prawdziwe.

O bezpieczeństwo dziecka dbają systemy zabezpieczające takie jak możliwość awaryjnego zatrzymania z pilota. Samo sterowanie pojazdem jest jednak dość łatwe, dzięki czemu dziecko nie będzie miało większego problemu z poruszaniem się autem, gdyż jest to intuicyjne.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny