• Kategorie
  • Szukaj
  • Volkswagen na Akumulator

Brak produktów do wyświetlenia

Volkswagen na akumulator dla dziecka – niecodziennegadzety.pl

Auto na akumulator to marzenie wielu chłopców, które dzięki produktom z naszego sklepu można spełnić. Volkswagen na akumulator to perfekcyjne odwzorowanie prawdziwych aut tej uznanej na całym świecie niemieckiej marki. W ofercie mamy samochody powstające na podstawie licencji, która jest wynikiem współpracy z producentem prawdziwych aut tej marki, przez co ich odwzorowanie jest wręcz perfekcyjne. Wśród wielu modeli można znaleźć takie, które na co dzień widuje się na ulicach, a ich kształt kojarzony jest w jednej chwili. Ponadto są sygnowane oryginalnym logo. To nie wszystko, gdyż charakteryzują się też świetnymi parametrami technicznymi umożliwiającymi przednią zabawę.

Volkswagen na akumulator dla dzieci – zróżnicowana gama modeli

Nasz asortyment składa się nie tylko z jednego, ale wielu modeli wzorowanych na prawdziwych modelach Volkswagena. Są to takie odmiany, jak:

· Volkswagen Beetle,

· Volkswagen Touareg,

· i inne.

Dzięki szerokiej gamie modeli każdy może znaleźć taki, który przypadnie mu do gustu pod względem wizualnym. Wśród nich są klasyczne wersje Beetle kojarzone z popularnymi garbusami, jednak we współczesnej wersji, a także znane z ulic duże SUV-y, które nawet w takiej odwzorowanej wersji robią wrażenie swoją stylistyka. Ponadto są one dostępne w różnych kolorach, takich, jak biały czy czarny.

Samochód Volkswagen na akumulator – szybka jazda i bezpieczeństwo

Auta z naszego sklepu mogą rozwijać prędkość na poziomie nawet pięciu kilometrów na godzinę, co jest równowartością szybkiego marszu. Zawdzięczają to mocnym silnikom o mocy nawet 45 W. Posiadają po kilka prędkości, co daje większe możliwości podczas zabawy. Dzięki mocnym akumulatorom auto na akumulator Vokswagen może jeździć nawet godzinę na jednym ładowaniu. Te auta są też bezpieczne, gdyż można stale kontrolować dziecko, a w razie konieczności można użyć przycisk awaryjny zatrzymujący auto, który jest dostępny na pilocie.

Wykończenie aut robi ogromne wrażenie pod względem wizualnym, o co dbają lampy LED, solidne koła i fotele z ekoskóry wyglądające jak w prawdziwym aucie.