• Kategorie
  • Szukaj
  • Volvo na Akumulator

Volvo na akumulator dla dziecka – niecodziennegadzety.pl

Młodzi chłopcy często już w wieku kilku lat zaczynają się interesować samochodami i pojazdami wszelkiego typu. Jeśli mogą przejechać się którymś z nich, zawsze jest to niezwykłe przeżycie. Dzisiaj mogą mieć pojazd, który sami by mogli prowadzić – Volvo na akumulator. Dostępne u nas pojazdy na akumulator są w pełni funkcjonalne dzięki mocnym elektrycznym silnikom, a jednocześnie bezpieczne, niczym prawdziwe samochody tej szwedzkiej marki. Ponadto są produkowane na podstawie licencji, więc producent mógł odwzorować nawet najdrobniejsze szczegóły, jeśli chodzi o kwestie wizualne.

Volvo na akumulator dla dzieci – samochody w różnych wersjach

Mamy w ofercie różne modele pojazdów stylizowanych na Volvo. Są to między innymi takie modele jak Volvo S90 czy Volvo XC90. Mają podobne parametry techniczne, jeśli chodzi o sposób prowadzenia i samą jazdę, ale dzięki innemu wyglądowi i odmiennej kolorystyce, każdy z klientów może wybrać taki, który odpowiada mu wizualnie.

Samochód Volvo na akumulator – zabawa na najwyższym poziomie dzięki detalom wykończenia

Dostępne u nas modele pojazdów na akumulator dla dzieci są niezwykle precyzyjnie odwzorowane wizualnie. Wystarczy jeden rzut oka, by skojarzyć sylwetkę samochodu znaną na co dzień z ulic. Widać to zarówno po lampach LED, jak i specyficznym grillu i całym przodzie auta. Całości dopełniają takie szczegóły jak miękkie fotele obszyte ekoskórą, które przy okazji są bardzo wygodne dla dzieci.

Pojazdy napędzane są silnikami elektrycznymi, które potrzebują około ośmiu godzin na naładowanie się. Po tym czasie można bawić się nimi przez około godzinę. Wytrzyma to, by swobodnie napędzać auto i osiągać prędkość rzędu 5 km/h. Volvo na akumulator niczym prawdziwe szwedzkie samochody są dla dzieci bezpieczne, gdyż wyposażono je w piloty, którymi można awaryjnie zatrzymać pojazd. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne dla rodziców i pozwala im łatwo kontrolować swoje pociechy, nawet gdy odjadą stosunkowo daleko.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny