• Kategorie
  • Szukaj
  • Samoloty i pokrewne

Zabawki Samolot - NiecodzienneGadzety.pl

Pojazdy latające od zawsze fascynują ludzi, a szczególnie dzieci, które dopiero poznają świat i rządzące nim prawa. Już najmłodsi marzą o podróżach drogą powietrzną swoim ulubionym pojazdem. Aby chociaż trochę przybliżyć ich do marzeń, warto podarować samolot zabawkę, która pobudzi wyobraźnię i chociaż w sferze marzeń zabierze Twoje dziecko w podróż pełną przygód oraz nowych wyzwań. Świat pojazdów latających z naszej kolekcji tworzą spektakularne zabawki samoloty, takie jak samoloty pasażerskie, wojenne, helikoptery ratunkowe, odrzutowce etc. Z pewnością każdy mały amator wymienionych maszyn znajdzie u nas coś dla siebie!

Samoloty i niekończąca się przygoda - zabawki, które rozwijają kreatywność

Dzięki prezentowanej ofercie Twoje dziecko będzie mogło wyruszyć na wiele misji ratunkowych, podczas których ocali poszkodowanych, bezpiecznie transportując ich do szpitala czy w inne, bezpieczne miejsce. Będzie stawał w obronie słabszych, patrolując przestrzeń powietrzną samolotem wojskowym, a także będzie mógł wprawiać się w profesję pilota, przewożąc pasażerów samolotem pasażerskim. Samolot latający - zabawka wymusza kreatywność i rozwija wyobraźnię dziecka, dzięki czemu zabawa staje się prawdziwą przygodą! Daje też możliwość aktywnego włączenia się rodziców i rodzeństwa, gdyż napędzana jest rozwojem akcji. Część z modeli dostępnych w asortymencie naszego e-sklepu jest składana, co dodatkowo wpływa na rozwój logicznego myślenia u dzieci.

Najwyższa jakość zabawek i bezpieczeństwo Twojego dziecka

Oferujemy szeroki wybór pojazdów latających o niezwykle realistycznych i wręcz perfekcyjnych kształtach. Odrzutowiec wojskowy z efektami specjalnymi do złudzenia przypomina prawdziwy, zmniejszony do rozmiaru 40 cm. Zachwyca spektakularnymi efektami dźwiękowymi i świetlnymi, dzięki którym Twoje dziecko usłyszy m.in. dźwięki charakterystyczne dla lotu samolotu. Zabawka samolot pasażerski na stojaczku to propozycja dla dzieci powyżej 3. roku życia. Cechą charakterystyczną modelu jest napęd typu friction. Wiernie oddaje wygląd prawdziwej maszyny dzięki skrupulatnie wykonanym elementom, takim jak drzwi wejściowe do kabin czy okienka dla pasażerów. Dla najmłodszych fanów powietrznych przygód polecamy Zabawkę samolot 0868989, która porusza się samodzielnie oraz zawiera świecące akcenty. Wydaje również dźwięki w języku angielskim i przyjemne dla ucha melodie. Nasze samoloty - zabawki wykonane są z najwyższej jakości tworzyw. Posiadają niezbędne certyfikaty, dzięki czemu są bezpieczne dla użytkowników niemal w każdym wieku.